Хто хоче двох зайців упіймати… неодмінно розсмішить до сліз глядачів Національної оперети.


5 грудня учениці 7 і 8 класів школи «Леді» побували на прем’єрі мюзиклу «За двома зайцями» у Київському національному академічному театрі оперети.


Дівчаткам дуже сподобалось це несподіване, нове, креативне прочитання всім відомої української комедії за мотивами п’єси М.Старицького. Адже, щоб здивувати публіку, текст п’єси осучаснили, авторську партитуру для вистави прикрасили різноманітними аранжуваннями, «ввімкнули» внутрішній голос Голохвостого, що прокидається разом із совістю головного персонажа і розвінчує всі його наміри. Подивитися мюзикл, зроблений з таким витонченим смаком, було дуже корисно, тому що учениці старших класів мають намір інсценізувати п’єсу «За двома зайцями» у школі на Новий рік.


Дівчатка, ми чекаємо на вашу прем’єру!


Шановні батьки!


Запрошуємо Вас на на засідання "Клуб для батьків", яке відбудеться 12 грудня 2014 року о 18 годині 30 хвилин в приміщенні школи "Леді".


Тема засідання:
"Відповідальність та управління часом"


Шановні батьки!


Запрошуємо Вас на на засідання "Клуб для батьків", яке відбудеться 12 грудня 2014 року о 18 годині 30 хвилин в приміщенні школи "Леді".


Тема засідання:
"Відповідальність та управління часом"


Шановні батьки!


Учениці школи «Леді» запрошують Вас на новорічні вистави, що відбудуться у школі в період з 22 по 25 грудня, де Ви зможете відволіктися від буденності, поринути у калейдоскоп пригод та перевтілень, отримати яскраві враження і справжні позитивні емоції.


Графік проведення новорічних свят:


Понеділок 22.12


18:00 – вистава учениць 7 і 8 класів «За двома зайцями»


Вівторок 23.12


17:00 – вистава учениць 3 і 4 класів «Новорічна подорож»


Середа 24.12


17:00 – вистава учениць 2 класу «Сніговик - поштар»


18:00 – вистава учениць 6 класу «Різдвяний вертеп»


Четвер 25.12


17:00 – вистава учениць 1 класу «Новорічна феєрія»


18:00 – вистава учениць 5 класу «Новорічна пригода»


День народження Ірини Львівни


4 грудня, особливий день – ювілей Ірини Львівни Демидової - засновника та ідейного наставника шкіл «Леді» і «Кадетство». Учні та учениці разом з педагогами презентували святковий концерт, в якому прозвучали вокальні, хорові і фортепіанні твори. На святі був присутній мер міста Боярка, представники управління освіти, молоді та спорту Києво-Святошинської РДА на чолі з начальником, рідні та друзі іменинниці. Діти заздалегідь готували привітання - кожен клас підготував святковий плакат, проявивши при цьому неабияку фантазію. Навіть ті наші учні і учениці, які зараз вдосконалюють знання англійської мови в Беркширському коледжі біля Лондону, привітали в цей день Ірину Львівну святковим плакатом.


З Днем народження, Ірино Львівно! Мудрості, наснаги, невичерпної енергії! Нехай всі ваші бажання здійсняться!


Чемпіонат України


20 листопадаучениці школи «Леді» та учні школи для хлопчиків «Кадетство» взяли участь в Чемпіонаті України зі спортивної аеробіки та фітнесу. Учасниками Чемпіонату стали 530 спортсменів з 14 областей України. Дівчатка школи «Леді» виступали у фітнес-програмі «Аеро-степ» у двох вікових категоріях – «діти» (4,5кл) і «кадети» (7,8кл). Учениці 4 і 5 класів у своїй категорії посіли 7 місце, ставши півфіналістами чемпіонату. А учениці 7 і 8 класів вибороли 5 місце і увійшли в фінал.


Вітаємо наших спортсменок! Чекаємо нових перемог!


Також поздоровляємо учнів школи «Кадетство», які гідно представили свою школу під час змагань. Хоч хлопці займаються спортивною аеробікою лише кілька місяців, дебют був доволі вдалий – 6 місце посіли учні 4 класу і 9 місце – учні 6 класу.


Бажаємо хлопцям успіхів у наступних змаганнях!


Осінній бал


14 листопадау школі «Леді» відбулося незабутнє свято – традиційний VII Осінній бал. У затишній залі панувала особлива, казково-чарівна аура очікування чогось незвичайного – дива, яке перетворює звичайних сучасних дівчат у витончених красунь, гідних називатися Леді Осінь 2014. Програма свята була насиченою та цікавою. Осінній бал став для учениць своєрідним випробуванням на вміння розкрити свої таланти, здібності, перебороти хвилювання. У першому конкурсі учасниці представили своє життєве кредо, яке відображає їх світогляд та стиль життя. У поетично-літературному та вокально-інструментальному конкурсах дівчата продемонстрували свої таланти, естетичні смаки та вподобання. Граційність та витонченість рухів – критерії, за якими журі оцінювало учасниць у танцювальному конкурсі. Своє особливе ставлення до осені юні леді змогли висловити у флористичному конкурсі, створивши по-справжньому осінні композиції. А кулінарні здібності конкурсантки представили на святковому фуршеті у вигляді справжніх витворів. Протягом усіх конкурсів члени журі та глядачі оцінювали манери учасниць та знання правил етикету.
І ось настала хвилююча мить – оголошення переможниць у конкурсних номінаціях:

Леді Осінь 2014 – Вероніка Панасюк (8кл)
Віце-міс – Руслана Козоброд і Анастасія Літвиненко (8кл)
Міс глядацьких симпатій – Діана Рождественська (8кл)
Міс Золотий голос – Олександра Корєшкова (6кл)
Міс Музичність – Божена Бичник (6кл)
Міс Поетичність (найкраще прочитаний твір) – Фаїна Кударенко (6кл)
Міс Поетичність (за вибір твору) – Анастасія Самойленко (7кл)
Міс Кулінарна майстерність (за естетичне оформлення страви) – Карина Зелена (8кл)
Міс Кулінарна майстерність (за найапетитнішу страву) – Анна Бондаренко (6кл)
За найоригінальнішу художню композицію призи отримали Юлія Шматко (7кл) і Юлія Стеф’юк (6кл)


Щасливі конкурсантки Осіннього балу 2014 приймали вітання, а ніжні звуки прощального вальсу ще продовжували звучати у душах схвильованих учасниць та гостей цього чарівного свята.


ДЕНЬ ВИБОРІВ


День 13 листопада у школі «Леді» відзначився незвичайною подією. В цей день учениці вперше обирали президента Держави Успіхів. Бажаючих зайняти цю серйозну і відповідальну посаду було четверо: семикласниці Башиліна Олександра і Самойленко Анастасія та восьмикласниці Єгорова Ксенія і Панасюк Вероніка.

Виборам передував тиждень передвиборчої агітації. Кандидати представляли свої програми, у яких обіцяли урізноманітнити шкільне життя, згуртувати класні колективи, піклуватися про збереження шкільних традицій та багато іншого. Агітаційні листівки можна було прочитати на всіх класних інформаційних дошках і на шкільному стенді у холі.

На шкільній виборчій дільниці вже з самого ранку була черга охочих проголосувати. Зробити власне волевиявлення прийшло 87% учениць. О 14:00 виборча комісія приступила до підведення підсумків. Лідер перегонів отримав 51% голосів виборців. Вибір зроблено: першим президентом Держави Успіхів школи «Леді» стала Панасюк Вероніка.

Президент школи – посада поважна і дуже відповідальна. Тож бажаємо Вероніці невтомно втілювати в життя свою передвиборну програму, справедливо відстоювати інтереси учениць, примножувати добру славу школи.

Районні олімпіади


Триває ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін. В команді школи «Леді» є перші досягнення:
•	в олімпіаді з української мови та літератури Єгорова Ксенія посіла ІІІ місце серед учнів Києво-Святошинського району.
•	в олімпіаді з англійської мови зайняла те ж призове ІІІ місце і знову Єгорова Ксенія. Розумничка Ксюша!
•	в олімпіаді з французької мови ІІІ місце серед учнів Києво-Святошинського району посіла Літвиненко Анастасія.
Вітаємо учасників перегонів з високими результатами! Так тримати!
Шкільні олімпіади


Протягом жовтня у школі «Леді» проходив І (шкільний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, у якому взяли участь 22 учениці.
За кількістю балів, набраних при написанні олімпіадних робіт, перші призові місця зайняли:
•	з української мови та літератури – Безручко Ксенія (5кл), Єгорова Ксенія (8кл)
•	з французької мови – Єгорова Ксенія (8кл)
•	з фізики – Самойленко Анастасія (7 кл), Панасюк Вероніка (8кл)
•	з історії – Єгорова Ксенія (8кл)
•	з математики – Бичник Божена (6кл)
•	з хімії – Літвиненко Анастасія (8кл)
На загальношкільній лінійці в урочистій атмосфері переможців привітали та нагородили похвальними грамотами.
Названі учениці делеговані для участі у ІІ (районному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін. 
Бажаємо успіхів у змаганнях нашим розумничкам!
Кам’янець-Подільський


Встає з віків і над віками,


Веснітиме чолом ясним.


Він – Кам’янець, але не камінь.


Він – дух життя. Пишайся ним.


Такими словами почалася наша екскурсія в Кам’янці-Подільському, яка два дні чарувала нас своїми розповідями та захоплюючими подорожами по місту. Ми потрапили ніби в казку, але в той самий час дізналися багато цікавих історичних фактів. Нас вразили потужні споруди, церкви та костели стародавнього міста, високі каньйони стрімкої річки Смотрич. Архітектура старого міста зберегла зразки культур і релігій різних народів: українців, поляків, вірмен, турків і росіян. Справжні перлини Кам’янця – це турецький мінарет, турецькі та вірменські бастіони, вірменська церква.
Також назавжди в пам’яті залишаться природні утворення печер в Кривчому, які вразили нас своєю величчю, красою та цікавими народними легендами про них.
Існує гарна традиція залишати щось для того , щоб повернутися у місце, яке дуже сподобалось. От і ми всі залишили по монетці у Кам’янець-Подільський фортеці. Адже це те місто, куди хочеться повертатися знову і знову.
Її звали Джульєттою, його – Ромео


22 жовтня учениці школи «Леді» разом з вихованцями школи для хлопчиків «Кадетство» відвідали виставу «Джульєтта і Ромео» у Національному академічному театрі російської драми ім. Лесі Українки.

Сюжет цієї шекспірівської п’єси відомий кожному з шкільної парти. У трагедії багате сценічне життя. Ось вже декілька століть вона не сходить з театральних афіш і конкурує хіба що з «Гамлетом» або «Чайкою». А як іще може бути, адже трагедії не мало не багато – 400 років.

Тема кохання і вірності, конфлікту поколінь, ненависті і помсти не втратила своєї актуальності і викликала у дівчат щирі емоції: співчуття, радості, хвилювання. Це та п’єса, яку хочеться переглядати знову і знову, знаходити ній новий зміст, нові відтінки, нові переживання і відкривати для себе її по-новому.

Шановні батьки!


Запрошуємо Вас відвідати батьківські збори, де Ви зможете індивідуально поспілкуватися з педагогами та адміністрацією школи. Збори пройдуть за наступним графіком: Вівторок 21.10 17:00 – 1 клас 18:30 – 5 клас Середа 22.10 17:00 – 2 клас 18:30 – 7 клас Четвер 23.10 17:00 – 3 клас 18:30 – 8 клас П’ятниця 24.10 17:00 – 4 клас 18:30 – 6 клас

Осінь красна плодами, а людина – працею.


У цьому році осінь нас особливо тішить, вона на подив тепла і, дійсно, золота. Пожовтіло і майже опало все листя. Милують око чудові краєвиди. Але настає час, коли опале листя потрібно прибирати.

Цього тижня учениці школи «Леді» прибирали шкільне подвір’я. Дівчатка організовано вийшли на вулицю, оглянули закріплені за кожним класом території, взяли необхідний інвентар і закипіла робота…

Чарівниця-Осінь надихала дівчат і на працю, і на творчість.

День прийняття учнями школи "Кадетство" урочистої клятви КАДЕТА


14 жовтня учениці 2 класу школи «Леді» взяли участь в урочистому заході з нагоди складання клятви учнями ТОВ «Приватна загальноосвітня школа І-ІІ ступенів для хлопчиків «Кадетство» в Центральному Будинку офіцерів збройних Сил України. Як відомо, цей день є християнським і народним святом Покрови Пресвятої Богородиці. З 1999 року в Україні свято Покрови відзначається як День українського козацтва. А з 2014 року за наказом Президента України Петра Порошенка 14 жовтня є Днем захисника України.

Наші дівчатка були щиро раді поздоровити майбутніх захисників країни з отриманням шляхетного і почесного звання кадета. Бажаємо учням школи для хлопчиків «Кадетство» берегти свою честь і бути достойними високого звання кадета, стати взірцями в навчанні і поведінці, бути чесними і вірними товаришами, виховувати в собі найкращі людські чесноти.

«Зоопарк під мікроскопом»


В п’ятницю 10 жовтня учениці школи шляхетних дівчаток «Леді» відвідали незвичайну виставку «Зоопарк під мікроскопом» в Київському планетарії. Дівчата мали змогу побачити, як б’ється серце у мініатюрного планктонного рачка, зазирнути всередину рослинної клітини, поспостерігати за процесом фотосинтезу, роздивитися інфузорію-туфельку та багато іншого. Особливо корисною виставка була для учениць 6,7 і 8 класів, які мали змогу поглибити свої знання з біології. Молодшим ученицям сподобалися спеціальні тести, де вони могли побачити скільки мікробів живе на одному пальці, у роті і для чого ми чистимо зуби.

Також учениці відвідали виставку живих метеликів, де могли поспостерігати за повним життєвим циклом цих прекрасних комах, потримати їх в руках і помилуватися справжнім чудом живої природи.

Шановні батьки!


17.10.14 відбулось засідання клубу для батьків, на якому обговорювались питання здоров’я вихованок школи «Леді» та вихованців школи «Кадетство».
Було розглянуто такі аспекти цієї теми як:
1.	Правила гігієни
2.	Особливості організації харчування в школі та дома
3.	Психологічне здоров’я дитини
4.	Куріння та підлітковий алкоголізм
5.	Фізичні навантаження та фізична активність 

Батькам було запропоновано переглянути підбірку соціальних роликів, що стосувались впливу алкоголю та куріння на організм людини. Після перегляду відбулося обговорення.
По закінченню зібрання батькам було роздано пам’ятку-рекомендацію щодо організації харчування дітей вдома.

Тема наступного засідання клубу для батьків: «Агресія в дитячому та підлітковому середовищі. Причини, прояви та шляхи подолання».
Шановні батьки!


Нагадуемо, що сьогодні 17 жовтня о 18:30 відбудеться засідання "Клуб для батьків".

Просимо бути присутніми.

Шановні батьки!

Засідання "Клуб для батьків" яке планувалось на 10.10.2014 переноситься на 17.10.2014

Просимо вібачення за незручності

Правильно говорити - це красиво!


26.09.14 року відбулося друге засідання Клубу для батьків, темою якого стало

«Мистецтво спілкування».


Важливість та актуальність обраної проблематики пов’язано з процвітанням в дитячому та підлітковому середовищі нецензурного лексикону. Крім того сьогодні у більшості сімей є проблеми пов’язані з спілкуванням дітей та батьків.


Перша частина зустрічі стосувалась правильності вживання слів українською та російською мовами. Батьки мали змогу поспілкуватись з представником церкви та вчителем української мови.


Друга частина зустрічі була пов’язана з проблемою спілкування батьків та дітей в сімейному оточенні. Спільно з батьками, використовуючи елементи тренінгового заняття було визначено три шляхи у спілкуванні та вихованні дитини та окреслено можливі наслідки такого виховання для дитини, батьків і родини в цілому.


Крім того батьки прийняли участь в анкетуванні, результати якого свідчать про:
1. Батьки виховуючи дитину не завжди одностайні у своїх вимогах до неї
2. Батьки визнають, що не завжди поводяться справедливо по відношенню до дитини
3. Важливим все ж є те, що всі при виникненні труднощів у спілкуванні намагаються вирішувати їх діалогом
4. Всі батьки одностайні, що при виникненні проблем дитина звернеться за домопогою до них.

Наступне засідання Клубу планується на 10.10.2014


За правилами етикету ввічлива людина підтримає спілкування тією мовою, якою звернулася до неї інша людина.


Шановні батьки!


Сучасні умови в яких опинилося наше суспільство вимагають пошуку нових моделей виховання підростаючого покоління. Сьогодні, коли в країні процвітає підліткова наркоманія, комп'ютерна залежність, агресія, дитяча злочинність, коли занепадають одвічні людські цінності (толерантність, культура спілкування) мета школи спільно з батьками полягає в тому, щоб уберегти, захистити моральне, психологічне, фізичне здоров’я дитини.


З метою реалізації таких важливих завдань, школа «Леді», «Кадетства» організовує роботу щодо соціально-педагогічної підтримки дитини, яка полягає в профілактиці проявів асоціальної поведінки, адаптації дитини до умов соціального середовища, активізації внутрішньої діяльності школяра щодо адекватного сприймання навколишнього світу і власного «Я», створення сприятливих умов для розвитку здібностей, духовних та моральних якостей.


Форми роботи з вихованцями школи включають:
систематичні інформаційні бесіди та презентації на актуальні теми;
семінари з елементами тренінгу, рольові ігри, диспути, конференції для закріплення знань, що вивчаються на практиці;
загальношкільні заходи соціального спрямування, тематичні конкурси;


Робота з учнями передбачає проведення соціально-педагогічного анкетування, тестування, опитування, спостереження.
Для повноцінного розвитку дитини необхідна тісна взаємодія школи та родини.
З цією метою школа «Леді», «Кадетства» започатковує організацію клубу для батьків метою якого є об'єднання зусиль дорослих для забезпечення успішного розвитку дитини.


Форми роботи з батьками включають:
спільні обговорення важливих соціальних питань, конференції, презентації;
спілкування з цікавими людьми;
анкетування, опитування, тестування;
залучення до проведення спільних шкільних заходів, інше.


12.09.14 року було проведено перше засідання клубу для батьків, на якому визначалась актуальність соціально-педагогічної підтримки дитини в сучасних умовах. В роботі прийняли участь 19 батьків з якими було проведено анкетування на тему:« Якою я хочу бачити свою дитину». За результатами зустрічі, ми можемо окреслити такі висновки:
1. Батьки готові співпрацювати зі школою у питаннях розвитку особистості дитини.
2. Найбільш важливими якостями особистості було визначено чесність, доброта, дисциплінованість, порядність. Це підтверджує актуальність соціально-педагогічної роботи в цілому та наголошує на необхідності формування моральних якостей особистості дитини.
Наступне засідання планується на 26 .09.14.Тема розмови: «Мистецтво спілкування».
Засідання "Клуб для батьків"
12 вересня 2014 року о 19 годині відбулося засідання під назвою "Клуб для батьків", на яке було запрошенно батьків школи "Леді" та "Кадетства".
Засідання проходило таким чином:
1. Вступне слово засновника школи "Леді" та школи "Кадетство" Ірини Львівни.
2. Ознайомлення з планом роботи школи з морально - етичного виховання дітей.
3. Запитання завдання.
10 липня учениці школи «Леді та вихованці школи« Кадетство » побували у першому в Україні дитячому місті професій Kidswill. Тут кожна дитина мала змогу на деякий час стати дорослою і самостійною: отримати паспорт, влаштуватися на роботу, заробити свої перші гроші і тут же витратити їх на свій розсуд. В Kidswill можна спробувати все: і послужити в міліції, і попрактикувати лікарем, попрацювати на телебаченні. У дітей була можливість стати пожежниками, акторами, фермерами, льотчиками, кондитерами і навіть мером міста. А найцікавіше те, що зароблені гроші можна було витратити на розваги:, автодром, робофутбол, турпохід і багато іншого.
Кожної середи протягом усього літнього періоду учениці школи «Леді» та учні школи «Кадетство» ходили у походи до озера, розташованого за межами міста. Під час цих походів діти катались на байдарках, отримували навички веслування та керування байдаркою. Цікавими для дітей були заняття зі спортивного орієнтування на місцевості. Вони дізналися як орієнтуватися в лісі за допомогою карти та компаса, дізналися про методи виживання в екстремальних умовах, як добувати вогонь, воду, їжу, тощо.
Відкрили для себе незнайомі їм раніше місця у боярському лісі: Йосипівське озеро, цілюще джерело, Лиса гора, малинники.
Але останній похід запам'ятався найбільш. Тому що це був похід – пікнік. На столі були справжні похідні делікатеси: смажені хліб та сало, печена картопля, овочі, фрукти і зібрані власноруч ягоди.

3 липня дівчатка школи «Леді» відвідали просвітницький музей просто неба «Мамаєва слобода». Прогулялись територією, побачили багато хатинок в українському стилі: садибу гончара, титаря, коваля та багато інших.Захоплюючим виявився майстер-клас з народознавства, присвячений еволюції і розвитку Купальського вінка. Також дівчатка дізнались багато цікавого, – як наші пращури святкували день Івана Купала, якими дійствами супроводжувався цей обряд і яку символічно-обрядову функцію відігравав у ньому вінок.
Літні мовні курси французької мови
                    З метою вдосконалення знань з французької мови, учениці школи «Леді» з 8 по 15 червня відвідали літню мовну школу France et Culture у містечку Сен-Рафаель на Лазурному узбережжі Франції. Поєднуючи корисне з приємним, дівчатка навчались, відпочивали на пляжах Середземного моря та відвідували цікаві екскурсії.
                     Після проходження тестування рівня знань, дівчата навчалися в групах відповідного рівня за комунікативною методикою з носіями мови. Долаючи, в першу чергу, мовний бар'єр, та використовуючи набуті знання в школі, крок за кроком вдосконалювали знання з французької мови. Багато уваги приділялося правильній вимові та розвитку фонематичного слуху. По закінченню занять учениці отримали Сертифікати про проходження навчання:
                    Також вихованки у вільний час мали змогу побачити на власні очі один з найвідоміших заводів парфумів «Фрагонар» в місті Грасс,відвідати будинок-музей Пікассо в місті Антіб, прогулятись набережною Круазет в Каннах та здійснити морську прогулянку до Сен-Тропе.
18 червня

Цього свята немає в жодному календарі, але на нього чекає кожна учениця. Надходить день, коли доводиться пережити водночас і світлий сум , і біль розлуки з найближчими друзями і щем від передчуття зустрічі з невідомим поки що майбутнім.
Сьогодні наші дівчатка прощались зі школою та учителями, залишаючи позаду тихий берег дитинства. Вони гідно закінчили школу ІІ ступеня і отримали свідоцтва про базову загальну середню освіту. Але це лише перша сходинка до високої вершини знань. Адже попереду ще навчання в гімназіях, коледжах, університетах.

Перед тобою сто доріг
Не знаєш ти, яку обрати.
Тобі порад я не беріг,
Та й зайві тут усі поради.
Ніхто ніколи ще не зміг
Своєї долі ошукати,
За кожен вчинок чи за гріх
Чекай покари і відплатию
В своїй душі шукай підмоги,
Як в дві зіллються всі дороги,
Куди б ти зараз не пішла
Ще будуть нетрі, прірви, кручі,
І досвід прийде неминучий…
Є два шляхи – добра і зла.

1 червня у НСК «Олімпійський» в м.Києві за підтримкою Міністерства молоді та спорту України проходив спортивний марафон. Команда наших учениць гідно представила школу «Леді» в напрямку степ-аеробіки і продемонструвала високий рівень спортивної майстерності молодого покоління. Особисто хотілося б відзначити випускниць школи, які не дивлячись на щільний графік випускних та вступних іспитів, продовжують займатися спортом та підтримувати імідж своєї школи.
Шановні батьки!
Запрошуємо Вас на Свято Останнього дзвоника,
яке відбудеться 30 травня о 9 годині.
24 травня на території військового ліцею ім.І. Богуна відбувся традиційний весняний бал. Цього року наш бал не звичайний, це бал капелюшків
Жіночі капелюшки завжди була в центрі загальної суспільної уваги: чоловічий погляд сам по собі зупинявся на цьому хитромудрому споруді. Капелюх - неодмінний аксесуар одягу будь-якої дами в усі часи. Вона могла вийти на вулицю без сумочки, але забути капелюшок ... Що ви, що ви, - ніколи! І сьогодні наші юні леді змогли продемонструвати оригінальність і красу свого атрибута, беручи участь у конкурсі капелюшків.
Дівчатка школи "Леді" разом з хлопчиками школи «Кадетство» та вихованцями ліцею ім.І.Богуна відкрили бал урочистим полонезом. Потім були: па-де-Грас, джаз-блюз, російська ліричний, полька, фігурний і інші вальси.
Гості на майстер-класах вивчали сальсу, польку, ча-ча-ча та інші обов'язкові танці бальної програми. А урочиста частина була присвячена церемонії нагородження випускниць школи "Леді" пам'ятними медалями. Бал - це завжди незабутні враження, тому з нетерпінням будемо чекати наступного року, щоб знову поринути у чарівну атмосферу музики, танцю, краси.
24 квітня в приміщенні «ALLEGRO HALL» відбувся звітний концерт танцювального відділення школи «Леді», в якому прийняли участь усі без виключення учениці школи, діти підготовчого відділення і вихованці школи для хлопчиків «Кадетство». Глядачі мали змогу побачити неординарне та вдале поєднання яскравих танцювальних номерів, стилю, влучно підібраного музичного супроводу, барвистого шоу.
Кожна танцювальна композиція була неперевершена своєю неповторністю, артистизмом та грацією виконавців. Мелодійний та витончений вальс, емоційна румба, веселе та безтурботне ча ча ча, динамічні спортивні та яскраві народні композиції – все це викликало бурні овації глядачів.
Цього вечора діти відчули себе справжніми зірками сцени, а наші глядачі отримали великий заряд позитивної енергії та гарного настрою.
25 квітня вихованки школи «Леді» взяли участь у чемпіонаті України зі спортивної аеробіки та фітнесу, який проходив у Києві в спортивному приміщенні корпусу КПІ. Команда школи «Леді», виступала в категорії аеро-степ (юніори). Суддівство здійснювали 29 суддів міжнародної та національної категорії. Результат чемпіонату - 4 місце серед учасників-призерів чемпіонатів Європи та МСУ. Вітаємо наших вихованок!
23 квітня учениці 5-7 класів відвідали Київський академічний Молодий театр, де переглянули яскраву українську комедію Квітки-Основ'яненка «Сватання на Гончарівці».
Дівчатка були вражені багатством і розмаїттям живої розмовної народної мови. Дотепні, влучні прислів'я та приказки, якими наповнені діалоги героїв, підкреслювали характер персонажів і підсилювали емоційне сприйняття п'єси. Доброзичливий гумор комедії не лише викликав сміх у глядачів, а й змусив замислитись про недоліки людських характерів. Також зачарування викликали українські народні пісні, що були етнографічним тлом цієї вистави. Вони зворушували своїм ліризмом і душевністю.
"Сватання на Гончарівці" - справжня театральна феєрія , в якій перекликаються між собою динамічний сюжет, яскравість характерів, хитромудра інтрига. Все це помножене на гумор і самоіронію. Це зайвий раз наводить нас на думку, що час плине, люди змінюються, змінюються смаки, уподобання, але справжня класика – вічна.
4 квітня вихованки нашої школи разом з 5-ма командами клубів спортивної аеробіки м.Києва та м. Тернополя взяли участь у «Відкритому чемпіонаті Києва зі спортивної аеробіки та фітнесу ». Учениці молодшої школи брали участь у фітнес -програмі аеро- денс (молодша команда) , а учениці старшої у фітнес -програмі аеро -степ ( юніори ) . Наша команда юніорів посіла почесне 3-е місце і була нагороджена дипломами та бронзовими медалями. Команда дітей , що виступала в категорії аеро- денс , представляла відкриття чемпіонату і отримала приз за участь у ньому. Підготувала наших дівчаток викладач школи «Леді» Черненко Наталія Миколаївна - майстер спорту України , фіналістка чемпіонатів Європи та багаторазова чемпіонка України зі спортивної аеробіки та фітнесу .
За підсумками даного чемпіонату, наші дівчатка є діючими спортсменками Федерації України зі спортивної аеробіки та фітнесу і вибороли право участі в чемпіонаті України зі спортивної аеробіки та фітнесу , який пройде вже навесні.
Ось нарешті і настав найвеселіший день року - свято 1 квітня - традиційний день розіграшів , жартів , та веселого сміху.
І для того , щоб створити дійсно святковий настрій , здивувати і порадувати наших вихованок , адміністрація школи для дівчаток « Леді» вирішила запросити в гості акторів Київського театру
« Мультизвезды ». Дівчатка мали змогу безпосередньо прийняти участь у музично- розважальній програмі «Звірина академія» разом з мультиплікаційними героями - Міні Маусом , Далматинцем , Чіпом і Дейлом і клоуном Васею перенестися у казковий і чарівний світ танцю , музики та ігрових конкурсів.Шановні батьки!

 

Доводимо до Вашої уваги, що в період з 13 травня по 20 травня в

  «ШКОЛІ ШЛЯХЕТНИХ ДІВЧАТОК «ЛЕДІ»

проходитиме державна підсумкова атестація учениць 4 класу.

 

Графік проведення державної підсумкової атестації:

Дата

Предмет

Форма проведення

1.

13.05

Українська мова

Контрольна робота

2.

15.05

Математика

Контрольна робота

3.

20.05

Українське читання

Контрольна робота

 

 

Шановні батьки!

 

Доводимо до Вашої уваги, що в період з 30 травня по 16 червня в

  «ШКОЛІ ШЛЯХЕТНИХ ДІВЧАТОК «ЛЕДІ»

проходитиме державна підсумкова атестація учениць 9 класу.

 

Графік проведення консультацій

до державної підсумкової атестації :

Предмет

Дата

Час

Екзаменатор

1

Математика

30.05.2014

12:00

Александра О.М.

2

Біологія

05.06.2014

10:00

Михайлик Л.А.

3

Географія

09.06.2014

10:00

Толока Л.В.

4

Українська мова

12.06.2014

10:00

Власенко О.М.

5

Іноземна мова (англійська)

13.06.2014

11:00

Поліванова О.М.

 

 

Графік

проведення державної підсумкової атестації:

 

Дата

Час

Предмет

Форма проведення

1

02.06.2014

09:00

Математика

Письмово

2

06.06.2014

09:00

Біологія

Письмово

3

10.06.2014

09:00

Географія

Письмово

4

13.06.2014

09:00

Українська мова

Диктант, письмово

5

16.06.2014

09:00

Іноземна мова (англійська)

Письмово

 

 

 

 

 

 

 

 

13 березня учениці школи «Леді», розмістившись у зручному автобусі, відправилися на екскурсію до Київської кондитерської фабрики «ROSHEN». Дорогою до самої фабрики дівчатка слухали цікаву розповідь екскурсовода про історію створення та діяльність кондитерської Корпорації «ROSHEN». На фабриці екскурсія розпочалася з перегляду фільму про роботу всієї міжнародної Корпорації «ROSHEN» та процес виготовлення кондитерських виробів. Після цього,одягнувши спеціальний одяг, дівчатка увійшли в саме серце кондитерської фабрики. Екскурсовод показав, як відбувається процес народження найсмачнішого печива, як воно випікається, охолоджується та фасується. Наприкінці екскурсії нас чекав несподіваний та найсмачніший сюрприз – всіх пригостили тортом «Золотий ключик» та шоколадними цукерками. Дівчатка залишилися в захваті від цієї подорожі у таку дивовижну країну солодощів та шоколаду.
Шановні батьки!

Запрошуємо Вас на батьківські збори, які відбудуться :

01 квітня
о 17.00 – у 1 класі
о 18.30 – у 5 класі

02 квітня
о 17.00 – у 2 класі
о 18.30 – у 6 та 7 класах

03 квітня
о 17.00 – у 3 класі
о 18.30 – у 4 класі

04 квітня
о 17.00 – у 8 та 9 класах
13 березня учениці 1 і 2 класів відвідали Київський муніципальний академічний театр опери та балету для дітей та юнацтва, в якому проходила вистава «Білосніжка та семеро гномів» за мотивами казки братів Грімм. Ця постановка була удостоєна премії «Пектораль-2006» у номінації «Краща вистава для дітей».
Завдяки балету наші учениці мали змогу перенестись у світ духовної та фізичної краси і досконалості. Класична хореографія захопила своєю грацією, а мова рухів, жестів і міміки героїв показала красу загальнолюдських цінностей: доброти, ввічливості і доброзичливості, працелюбності та непримиренності до зла. Дівчатка отримали багато вражень від перегляду цієї вистави та зацікавилися творчою спадщиною братів Грімм

5 березня наші вихованки разом з вчителями школи «Леді» та викладачами Боярської дитячої школи мистецтв провели літературно-музичний вечір «Жінки і кохання у драмі життя Тараса Шевченка», присвячений 200-літтю з дня народження Тараса Григоровича Шевченка.
….В історії назавжди залишаються імена, які з гордістю вимовляє, пам'ятає і шанує людство.
У ці березневі дні усе прогресивне товариство відзначає 200-ліття з дня народження Тараса Григоровича Шевченка - великого поета і борця, який став виразником і символом своєї нації. Він зробив крок у вічність, створивши безсмертну поезію – сувору і ніжну. Його життя – невід'ємна частина історії нашої країни..
Вшановуючи пам'ять видатного кобзаря, наші учениці виконали українські народні пісні, пісні сучасних українських композиторів на слова Т.Г. Шевченка та інструментальні твори українських і зарубіжних класиків.
28 лютого у школі для дівчаток «Леді» відбулося традиційне свято, присвячене проводам зими і зустрічі весни - Масляна.


Ой, дорослі і малята, ой, ви хлопці і дівчата,
Вас ми раді привітати, добру пісню проспівати!
Всіх запрошує на свято і широка, і багата,
Масляна! Масляна! Масляна! Масляна!

Всі учениці нашої школи мали змогу взяти участь у цьому святкуванні, яке супроводжувалося веселими іграми та різноманітними забавами.
Символічним стало не лише спалення опудала Масляної, а і листівок, на яких діти записали те, чого вони хочуть позбутися у своєму житті.
А завершальним і найочікуванішим моментом цього веселого свята стало звичайно ж частування ароматним чаєм і гарячими, рум'яними млинцями.

фотозвіт >>

Відкритий урок з математики у 5 класі
Розв'язування задач з теми «Додавання і віднімання десяткових дробів»
На уроці дівчатка виконали самостійну роботу з розв'язання текстових задач та мали змогу повторити правила додавання та віднімання десяткових дробів.

Відкритий урок з математики у 7 класі
Розв'язування задач з теми «Формули скороченого множення»
На уроці учениці розв'язували вправи на виділення повного квадрата двочлена та його застосування при розкладанні на множники.

Відкритий урок з математики у 3 класі
Тема уроку: Розв'язування задач на рух. Складені рівняння.

"Недостатньо лише зрозуміти задачу,
необхідно бажання вирішити її.
Без сильного бажання
розв'язати важку задачу неможливо,
Де є бажання, знайдеться шлях!".

          Дівчатка удосконалювали навички в роботі з текстовими задачами на рух, знання формул, вміння розв'язувати складені рівняння. Продовжували на основі дослідження графічних моделей руху, на числовому промені, виявляти залежності між величинами, які характеризують рух тіл – швидкістю, часом і відстанню.
          Розвивати математичне мовлення, логічне мислення, пам'ять, обчислювальні навички.
Узагальнюючий урок з теми Південна Америка
Урок розпочався з легенди про вождя індіанського племені, який відправляв юнаків на вершину Аконкагуа. «Прямуйте, доки вистачить сил. Хто втомиться, може повернутися додому, але нехай кожен принесе мені гілку з того місця, де він звернув з дороги», - говорив вождь. Згодом перший повернувся і простягнув кактус. Вождь посміхнувся: «Ти не перетнув пустелю. Ти не був навіть біля підніжжя гори». Другому, котрий приніс сріблясту гілочку полині, вождь сказав: «Ти був у підніжжя гори, але навіть не намагався почати сходження на вершину». Третій, з гілкою тополі, навіть заслужив похвалу: «Ти дійшов до джерела». Подібну хвалу і четвертому з гілкою крушини. П'ятому, котрий приніс гілку кедра, старик схвально кивнув: «Ти був на половині шляху до вершини». Останній юнак прийшов з порожніми руками, зате його обличчя світилося радістю. Він пояснив, що був там, де не ростуть дерева, зате він бачив блискуче море. Вождь не лише повірив йому, але й віддав найбільшу данину визнання: «Тобі не потрібна гілка-символ. Перемога сяє в твоїх очах, звучить в твоєму голосі. Це одна з вершин твого життя. Ти бачив гору у всій її величі.»
Сьогодні кожній учениці, виконуючи різні завдання, довелося піднятися на свою вершину. Здійснити цікаву мандрівку по Південній Америці. Познайомитися з кліматом, рельєфом, природними зонами материка; вивчити життя та звичаї місцевого населення. Все це дозволило скласти образ Південної Америки, який, залишиться в пам'яті назавжди.        Після зимових завірюх вже незабаром настане довгоочікуване потепління і чарівна весна вступить у свої права. Повітря наповниться найніжнішими ароматами молодої зелені та перших весняних квітів. Загомонять дзвінкоголосі струмочки і з вирію повернуться перелітні птахи. Чарівна музика весни змінить довге зимове мовчання. І, мабуть, недарма саме у цю пору відзначають жіноче свято – День 8 Березня. Весна і жінка…В них стільки спільного! Це краса, замріяність та ніжність. Як весна дарує світло і тепло усьому живому, так і жінки – мами, бабусі, сестри, дружини – зігрівають своїх рідних і близьких любов'ю, турботою та ласкою. Можливо саме цього дня приходить справжнє відчуття весни, адже жінки матимуть змогу насолодитись першими квітами, а також своєрідним дитячим сюрпризом - святковим концертом, який підготували наші любі вихованки разом в викладачами музичної школи у переддень жіночого свята.
Дорогі батьки!
Запрошуємо Вас відвідати звітні концерти музичного відділення школи «Леді», які
присвячені першому святу весни - Дню 8 Березня.


3 березня

17.00 – концерт вихованок 3 класу
18.30 - концерт вихованок 6,7 класів

4 березня
17.00 - концерт вихованок 5 класу

5 березня
18.30 - концерт вихованок 8, 9 класів

6 березня
17.00 - концерт вихованок 2 класу

7 березня
16.00 – концерт вихованок 1 класу
17.00 – концерт вихованок 4 класу
Шановні батьки!

Запрошуємо Вас на щорічний звітній концерт танцювального відділення
школи «Леді», який відбудеться
10 квітня о 17год. в приміщенні концерт- холу «ALLEGRO»
за адресою: Київ, пр-кт Перемоги 82/84 (парк «Нивки»)
Шановні батьки!
В рамках проведення декади відкритих уроків у школі «Леді» працює виставка учнівських робіт з предмету «Технології». Вихованки 5-7 класів представили свої роботи у технології художнього набивання килимовою голкою і в'язання спицями та гачком.
Шановні батьки!

З 20 січня по 21 березня

Запрошуємо Вас відвідати відкриті уроки та підтримати своїх дітей у їх прагненні до накопичення та глибокого засвоєння основ наук!

Мета заходу:
• Показати рівень сформованості знань, умінь і навиків учениць;
• Продемонструвати системність, наполегливість та працелюбність дітей у навчальній діяльності;
• Окреслити напрямки корекційної роботи з ученицями щодо покращення навчальних результатів.

Шановні вчителі, у вас є можливість ознайомитись із досвідом роботи своїх колег та вдосконалити свою педагогічну майстерність!

Графік проведення відкритих уроків у школі «Леді»
з 17 по 21 лютого:


17 лютого (понеділок)
09.30 Географія - 6 клас

20 лютого (четвер)
10.20 Математика - 3 клас
12.00 Фізика – 9 клас

21 лютого (п'ятниця)
12.50 Англійська мова – 3 класАдміністрація Школи шляхетних дівчаток «Леді » щиро вітає своїх вихованок та їх батьків з Новим 2014 роком та світлим Різдвом Христовим !

Бажаємо щастя в Новому році,
Здоров'я, удачі на кожному кроці.
Щоб все, що задумалось вами, збулося,
Щоб радісно, світло усім вам жилося!
А мрія чарівна, щоб дійсністю стала,
Щоб кожна дитина у сні підростала.
Щоб кожне серденько любов'ю розквітло,
А кожна душа була чиста і світла!
Шановні батьки!

Чи готові Ви відволіктися від сьогодення та буденності, поринути у калейдоскоп пригод та перевтілень, отримати яскраві враження і справжні позитивні емоції та зазирнути у казку?


Учениці школи «Леді» запрошують Вас на новорічні вистави, що відбудуться у школі в період з 23 по 26 грудня.

Графік проведення новорічних свят:

23 грудня

17:00 – вистава учениць 1 кл. «Новорічна історія»
18:00 – вистава учениць 5 кл. «В царстві Снігової королеви».

24 грудня

17:00 – вистава учениць 2 кл. «Золушка».

25 грудня

17:00 – вистава учениць 6 і 7 кл. «Снігова королева».
18:00 – вистава учениць 3 кл. «Пори року».

26 грудня

17:00 – вистава учениць 8, 9 кл. «Вечори на хуторі біля Диканьки »
18:00 – вистава учениць 4 кл. «Подорож у країну казок».
5 грудня в приміщенні Боярської дитячої школи мистецтв відбувся конкурс юних піаністів «Пам'яті В . Косенка»
До конкурсної програми обов'язково входили твори цього видатного українського композитора.
Учениці школи шляхетних дівчаток «Леді» Козоброд Руслана (7 клас), яка увійшла до групи лауреатів, та Бичник Божена (5 клас) також прийняли участь у цьому конкурсі. Вітаємо наших вихованок з успішним виступом!
Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX)Учениці 9 класу школи шляхетних дівчаток «Леді» Чуйко Дарина і Берило Елеонора прийняли участь у конкурсі «Програми обміну майбутніх лідерів (FLEX)», який восени проходив у 24 містах України. Це програма для учнів загальноосвітніх шкіл десяти країн співдружності незалежних держав (СНД) – Євразії, яка надає школярам-переможцям стипендії, і дає змогу навчатися в американській школі протягом одного академічного року. Берило Елеонора з успіхом пройшла всі три етапи тестування.
Перший тур - це 15-ти хвилинний письмовий тест з англійської мови.
Другий тур - три невеликих твори (есе) на задані теми протягом встановленого часового проміжку. Третій тур – написання двох невеликих творів англійською мовою та складання стандартизованого тесту з англійської мови. Крім того, під час третього туру з кожним учасником проводилася індивідуальна співбесіда англійською та рідною мовами
Залишився заключний етап - розгляд заповнених анкет та інших документів комісією фахівців у галузі освіти та міжнародних обмінів у Вашингтоні і обрання переможців програми. Фіналісти конкурсу будуть визначені у травні 2014 року. Щиро бажаємо перемоги нашій вихованці!
11 грудня в Боярській дитячій школі мистецтв пройшов вокальний конкурс романсів та російських народних пісень, в якому прийняли участь учениці школи шляхетних дівчаток «Леді» Віталія Кілінкарова (8 клас) і Анастасія Горякіна (4 клас). Дівчатка отримали диплом лауреата ІІІ премії. Вітаємо з успішним виступом!Осінній бал


Осіннє золото осипалось до ніг,
Пташки давно у вирій полетіли.
Далеко за моря їх шлях проліг —
Сади й ліси без них осиротіли.
Опале листя стиха шурхотить,
В верхів’ї сосен вітерець співає.
На самоті осінній сум звучить,
Земля стомилась і відпочиває.

Осінь…Чарівна і неповторна пора.. Невимовні пахощі наповнюють прохолодне повітря. Догорають яскравим полум’ям останні квіти. Буяння фарб золотої осені розлилося по землі багряним океаном. Природа, загорнута в дивні і незбагненні кольори, справляє свій казковий осінній бал. І від цього наші серця наповняються по самі вінця любов’ю, добротою, коханням, ніжністю.
Саме тому, вже традиційно, о цій порі, в школі шляхетних дівчаток «Леді» пройшов Осінній бал. Наші вихованки мали змогу розкрити своє особливе відношення до осені за допомогою поезії, музики, вокалу, танцю, мистецтва флористики та інших не менш цікавих конкурсів. По закінченні вечора нашим гостям - вихованцям ліцею ім.І.Богуна надалася можливість обрати переможницю у номінації «Міс глядацьких симпатій», якою стала учениця 8 класу Дар’я Кононова. В номінації «Віце-Міс 2013» перемогу здобула учениця 8 класу Маргарита Діанова. А Головний приз Королеви балу та почесне звання «Леді Осінь-2013» виборола учениця 8 класу Надія Глухенька.
10 жовтня на урок «Література рідного краю» до учнів 8 і 9 класів була запрошена Надзвичайно лірична поетеса, співачка , талановитий журналіст, лауреат боярської міської премії ім. В.Самійленка, Тетяна Володай. Вона розповіла про свої творчі здобутки, читала останні твори-новинки, виконала пісні, чим дуже зацікавила дівчаток. Зустріч пройшла в теплій, живій, невимушеній атмосфері. Учениці змогли сповна відчути і насолодитись красою поетичного слова. Діти задавали різноманітні запитання і отримували щирі, ґрунтовні відповіді.
Вистава «Виховання Рити»
10 жовтня учениці 8 і 9 класів побували у Міжнародному центрі культури і мистецтв, де переглянули виставу «Виховання Рити».
Це лірична та життєстверджуюча комедія, в якій постановник - видатний режисер Кшиштоф Зануссі - говорить про вічні цінності та нагадує , що культура — це найвища ступінь розвитку людини. Але головний висновок, який зробили наші дівчатка – це те, що коли людина змінюється – змінюється все в її житті...і навіть оточення. Тому Кшиштоф Зануссі у своїй виставі закликає не боятися змін, навіть якщо доведеться здійснити щось неймовірне – зруйнувати звичний світ стереотипів.День вчителя

Учителю! Пораднику і друже!
Ви вибрали дорогу непросту.
Ми вам сьогодні дякуємо дуже
За вашу працю вчительську святу.

***

Блаженний день, коли зробив ти вибір
Служінню дітям присвятить себе:
Нагодувати їх духовним хлібом,
Зерно в душі посіяти святе.
Хто сіє і хто жне — радіти будуть разом,
Але без сіячів не буде зовсім жнив.
І вивчена з дітьми одна біблійна фраза
У їх житті багато зробить див.


7 жовтня учениці «Школи шляхетних дівчаток «Леді»» привітали вчителів та вихователів із Днем вчителя, влаштувавши на їх честь святковий концерт за участі всіх класів школи. Учениці 9 класу вели концертну програму англійською мовою, а кожен клас підготував привітальні вірші та музичні подарунки.Шановні батьки!
Запрошуємо Вас на свято Посвячення в учениці школи «Леді», яке відбудеться 31 серпня на території школи шляхетних дівчаток «Леді».

Програма свята:

з 10.00 розпочне свою роботу Ярмарок народної майстерності.
У нашій, вже традиційній ярмарці беруть участь приватні підприємці та майстри народних промислів. Для вас свою майстерність продемонструють гончари, ткачі, маляри, творці з лози і соломи, різб’ярі ,лялькарі та писанкарі. Також ви матимете змогу спробувати солодощі традиційні українські солодощі та прийняти участь у різноманітних майстер-класах. Так, справжній майстер-чарівник на гончарному крузі перетворить разом з Вами грудочку м`якої глини на справжній витвір. Ваші руки самі будуть творити ваш задум: чи то глечик, чи то макітра, а може вийде горнятко чи вазочка для прекрасної квітки. За невеличкий проміжок часу ви створите виріб, який збережете, віднесете додому або подаруєте близькій людині, і згадка про ці приємні хвилини творчої праці залишиться у Вас надовго. А справжні майстрині-лялькарки вправно навчать вас виготовляти вузликову ляльку-мотанку та розкажуть всі старовинні українські таємниці про неї, про її історію та символічність, обряди та звичаї. Ляльки виготовляються з клаптиків матерії та прядива – ниток. Наше свято - це чудова нагода для вас і ваших дітей розважитись та отримати масу позитивних емоцій.
о 15.00 – урочиста частина свята
з 17.00 – розважальна програма за участю аніматорів.
Екскурсія на виставку квітів

Пролунав дзвінок з першого уроку. Учениці школи сідають у великий автобус і вирушають на екскурсію до Співочого поля, яке знаходиться у Києві біля Дніпра.
Дві години в дорозі - і ось ми вже там, на щорічній виставці квітів.
Перед нами відкриваються дивовижні квіткові композиції на теми дитячих мрій. Ось і Жар-птиця, і Змій Горинич, і коник Сєвка. Звичайно, не обійшлося і без сучасних мультиплікаційних героїв. Малята з легкістю впізнали Лунтика та його друзів. Окрім квітів, дівчата змогли побачити мальовничий український краєвид: широкий Дніпро і безкраї простори квітучих долин чудово поєдналися з сучасним мегаполісом.
Виставка усім сподобалась. Немає сумніву, що багато хто з нас загорівся бажанням теж навчитися створювати такі композиції. Успіху та натхнення всім!

Глухенька Надія
учениця 8 класу
Шкільним подвір’ям вересень кружля
І школа радісно всім двері відчиняє,
Веселий голос першого дзвінка
Моїй землі майбутнє сповіщає.

Він всім співає, що прийшла пора
І рідна школа, викохана в дітях,
Наповниться життям і розмаїттям
І знов заграють справи і слова.


1 вересня! Перший дзвінок! Це чудове свято дитинства і юності, яке не можливо порівняти ні з яким іншим. Воно незабутнє та чарівне. День знань знову зібрав нас у рідному колі. Дорогі наші учениці! Від усього серця бажаємо вам здоров'я, успіхів, щоденного руху вперед - до нових знань, досягнень, до цікавих справ і визначних звершень! Нехай кожного з вас супроводжують натхнення та успіх! З новим навчальним роком!
31 серпня
Щорічне традиційне свято посвячення дівчаток в шляхетні панянки, в учениці школи «Леді».
Шановні батьки!

Запрошуємо Вас на свято Посвячення в учениці школи «Леді», яке відбудеться 31 серпня на території школи шляхетних дівчаток «Леді».

Програма свята:
з 10.00 розпочне свою роботу Ярмарок народної майстерності. У нашій, вже традиційній ярмарці беруть участь приватні підприємці та майстри народних промислів. Для вас свою майстерність продемонструють гончари, ткачі, маляри, творці з лози і соломи, різб’ярі ,лялькарі та писанкарі. Також ви матимете змогу спробувати солодощі традиційні українські солодощі та прийняти участь у різноманітних майстер-класах. Майстер-чарівник на гончарному крузі перетворить разом з Вами грудочку м`якої глини на справжній витвір. Ваші руки самі будуть творити ваш задум: чи то глечик, чи то макітра, а може вийде горнятко чи вазочка для прекрасної квітки. За невеличкий проміжок часу ви створите виріб, який збережете, віднесете додому або подаруєте близькій людині, і згадка про ці приємні хвилини творчої праці залишиться у Вас надовго. А справжні майстрині-лялькарки вправно навчать вас виготовляти вузликову ляльку-мотанку та розкажуть всі старовинні українські таємниці про неї, про її історію та символічність, обряди та звичаї. Ляльки виготовляються з клаптиків матерії та прядива – ниток. Наше свято - це чудова нагода для вас і ваших дітей розважитись та отримати багато позитивних емоцій.
о 15.00 – урочиста частина свята
з 17.00 – розважальна програма за участю аніматорів.
    25 травня на території військового ліцею ім.І. Богуна відбувся традиційний весняний бал. Якщо у минулому році це був бал квітів, то атрибут цьогорічного балу - віяло.
    Бо віяло - неодмінний супутник кожної пані на балу, який не просто служив модним і красивим аксесуаром, але і охолоджував тіло в задушливій атмосфері танцювального залу, або, навпаки, захищав від вітру. Тож учасники балу мали можливість продемонструвати оригінальність та красу свого атрибуту, беручи участь у конкурсі віял.
    Дівчатка школи «Леді» разом з хлопчиками школи «Кадетство» та вихованцями ліцею ім.І.Богуна відкрили бал урочистим полонезом. Потім були: па-де-грас, джаз-блюз, руський ліричний, полька, фігурний та інші вальси.
    Гості на майстер-класах вивчали сальсу, польку, ча-ча-ча та інші обов’язкові танці бальної програми. А урочиста частина була присвячена церемонії нагородження випускниць школи «Леді» пам’ятними медалями.
    Бал – це завжди незабутні враження, тому з нетерпінням чекатимемо наступного року, щоб знову поринути у чарівну атмосферу музики, танцю, краси.

24 травня – свято Останнього дзвоника
    У травні, коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас свято Останнього дзвоника.
    Останній Дзвоник! Скільки в цьому слові спогадів і мрій, сподівань, радості і смутку, світлої печалі! Для одних цей день – початок веселих канікул, а для інших – бентежна мить перед кроком в майбутнє...
    Дорогі випускниці, можливо, зараз ви, як ніколи, відчуваєте, що школа — це ваш рідний дім. І сьогодні вона в сяйві квітів ніби притихла, щоб випустити вас у далеку дорогу, яка називається дорослим життям. Хай доля ваша, наші любі випускниці, буде чистою і величною. Віри, надії і любові вам на довгі роки!
    Останній дзвоник – це свято, коли ми, не лише проводжаємо навчальний рік і зустрічаємо канікули, але це також день, коли ми підбиваємо підсумки і нагороджуємо найактивніших і наполегливих у навчанні учениць.

Наші учениці, що отримали похвальні листи від Міністерства освіти і науки України
за високі досягнення у навчанні:

Караванська Софія – 2клас
Левіна Олеся – 2клас
Літвиненко Катерина – 2клас
Михайлова Ксенія – 2клас
Щербакова Марія – 2клас
Ареф’єва Марія – 3клас
Гавриленко Марія – 3клас
Безручко Ксенія – 3клас
Богданова Анна – 3клас
Зозуля Анна – 3клас
Бичник Божена – 4 клас
Калашнікова Владлена – 4клас
Постол Поліна – 4клас
Єгорова Ксенія – 6клас
Глухенька Надія – 7клас


Також учениці отримали грамоти за участь:


у ІІ (районному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад

    - з російської мови та літератури – Арадовська Діана (9клас) – ІІІ місце
Кукарцева Олімпія (9клас) – ІІІ місце
    - з англійської мови – Берило Елеонора (8клас) – ІІ місце
    - з французької мови – Глухенька Надія (7клас) – ІІІ місце

у І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук
    - секція всесвітньої історії - Лавриненко Крістіна (8клас) – ІІІ місце
    - секція англійської мови – Глухенька Надія (7клас) – І місце
         Берило Елеонора (8клас) – ІІ місце
         Демидова Олександра (8клас) – І місце
         Самохвалова Олександра (8клас) – ІІІ місце
    - секція французької мови - Глухенька Надія (7клас) – ІІІ місце
         Берило Елеонора (8клас) – ІІ місце
         Арадовська Діана (9клас) – І місце
Дзвінок останній – перший крок у житті
Палкий порив і юності надії
Нехай щастить вам друзі у путі
І хай здійсняться світлі ваші мрії

    Навчальний 2012-2013 рік завершився, але школа «Леді» продовжує свою роботу. Ми чекаємо наших вихованок у літньому оздоровчому таборі відпочинку. В нашій програмі робота над покращенням знань з трьох базових дисциплін (математика, українська та англійська мови) і культурно-масові заходи: шоу талантів, спортивні змагання, танцювальні та музичні тематичні вечори, походи, прогулянки верхи, насичена екскурсійна програма.
МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ДРУГА СВІТОВА ВІЙНА: ІСТОРИЧНІ ІМПЕРАТИВИ ТА ЗАГАЛЬНОЛЮДСЬКІ ЦІННОСТІ»

     7 травня 2013 року у приміщенні школи шляхетних дівчаток «Леді» відбулася міжнародна науково-практична конференція «Друга світова війна: історичні імперативи та загальнолюдські цінності».
    Конференція пройшла при підтримці Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, за участі Дипломатичної академії України, Інституту світової економіки і міжнародних відносин НАН України, Військового інституту при Національному університеті ім. Т. Г. Шевченка, Міністерства Оборони України.
    Друга світова війна стала найстрашнішою катастрофою в історії людства. Її результати задали вектор розвитку суспільства на десятиліття. Саме тому історія Другої світової війни, її передумови і наслідки, як і раніше, привертають увагу, викликають дискусії в науковому співтоваристві.
    Мета проведення: проаналізувати хід Другої світової війни, дослідити особливості двосторонніх відносин держав-учасників, визначити основні цілі і завдання сторін, розглянути і проаналізувати моральну складову війни.
Разом з тим, необхідно зазначити, що всебічна підготовка та науково-пошукова діяльність учнів має загальнодержавне значення і є запорукою    підвищення якості освіти та науки і відповідно — покращення міжнародного іміджу України.
Проведення таких конференцій, безумовно, надихає юних учених, надає нового імпульсу їх науковим пошукам, дає можливість для критично оцінити свою роботу порівняно з результатами досліджень колег.

Вікна в Індонезію – 2013

    24-26 травня 2013 р. в Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» Посольтство Республіки Індонезія в Україні за підтримки Міністерства закордонних справ Республіки Індонезія, Міністерства торгівлі Республіки Індонезія, Міністерства туризму та креативної економіки Республіки Індонезія, Міністерства промисловості Республіки Індонезія, Міністерства лісового господарства Республіки Індонезія, Міністерства морського та рибного господарства Республіки Індонезія у співпраці з Міністерством закордонних справ України, Міністерством економічного розвитку та торгівлі України, Торгово-промисловою палатою України та Американською торгівельною палатою, проведе об’єднану виставку під назвою «Вікна в Індонезію – 2013», на якій будуть представлені кращі товари та послуги Індонезії.
    Україна в даний час розглядається як один з потенційних великих нетрадиційних ринків для індонезійської експортної продукції. Маючи населення 45 мільйонів, Україна є другим найбільшим ринком після Росії у Східній Європі. Обсяг товарообігу між нашими двома країнами досягнув найвищої позначки у 2008 році – 1,4 мільярдів доларів США, а у 2012 р. – товарообіг між Індонезією та Україною складав 1,32 млрд. доларів США (за даними Бюро статистики Республіки Індонезія).
    Об’єднана виставка індонезійських товарів та послуг «Вікна в Індонезію» - це подія, на якій будуть представлені не тільки кращі товари та послуги Індонезії, також відвідувачі матимуть змогу скуштувати традиційні індонезійські страви, подивитися демонстрацію індонезійських дизайнерів та насолодитися культурною програмою, де будуть представлені традиційні танці та музика Індонезії.
    До участі у виставці були запрошені школа шляхетних дівчаток «Леді» та школа для хлопчиків «Кадетство», які продемонструють публіці гру на традиційному музичному інструменті Анклунг та танок-вітання Пасамбахан.
    За допомогою цієї виставки розуміння торгового потенціалу між урядами та громадськістю Індонезії і України покращиться, що в свою чергу сприятиме зростанню співробітництва між двома країнами, особливо в сфері економіки та торгівлі.

    Вже традиційно учениці школи «Леді» разом з вихованцями школи «Кадетство» були учасниками святкової демонстрації з нагоди Дня Великої Перемоги. Разом з ветеранами Великої Вітчизняної війни, трудовими колективами та іншими навчальними закладами міста Боярки вони пройшли колоною до парку Перемоги, де взяли участь у мітингу, поклали квіти до пам’ятника загиблим воїнам і вшанували їх пам’ять хвилиною мовчання. Дівчатка і хлопчики дарували квіти ветеранам, щиро бажали їм здоров’я і зі сльозами на очах дякували за мирне сьогодення.
    Цей дійсно величний день сповнений почуттям світлої радості перемог, безмежної гордості за героїзм свого народу та гіркий сум втрат водночас. Пам'ятаймо, якою великою ціною завойовано нашу Перемогу, і бережімо священну пам'ять загиблих!

    24 квітня в приміщенні ALLEGRO HALL відбувся звітній концерт танцювального відділу школи «Леді». Цей захід був відзначений глядачами як неординарне вдале поєднання яскравих танцювальних номерів, стилю, барвистого шоу і влучно підібраного музичного супроводу.
    Кожна танцювальна композиція, неперевершена своєю неповторністю, грацією виконавців, підтримувалася невгамовними оваціями глядачів.
    Коли учениці 8 класу виконали свої перші па під куполом ALLEGRO HALL, зал завмер від здивування, побачивши настільки високопрофесійне і хореографічно-сміливе виконання ученицями такого складного танцювального твору.
    Цікавість і захоплення глядачів викликав романтичний і водночас яскравий танок під назвою «Вічність», виконаний ученицями 6 класу.
    Милуючись, публіка спостерігала за наймолодшими нашими вихованками та вихованцями. Одразу привертає увагу їхня підготовка і старанність при виконанні танцювальних номерів «Валенки» та «Весняний настрій».
    ІІ відділ концерту був відкритий мелодійною, ніжною і чаруючою танцювальною композицією «Світанок». Це був початок грандіозної вистави, яка була підготовлена студією LDI і залучила до свого сюжету учениць усіх класів школи «Леді». Феєричне шоу закінчилося злетом головної героїні вистави, що символізує необмежені можливості і світле майбутнє усіх наших вихованок. Адже всебічний розвиток, в тому числі знання іноземних мов, етикету, танцювальна і музична майстерність, так чи інакше є запорукою успішного і безхмарного майбуття.

Фестиваль науки в Інституті фізики НАН України

         23-25 квітня 2013 року Інститут фізики НАН України відкрив свої двері для школярів, вчителів, студентів - усіх, хто цікавиться сучасною фізикою, на святкуванні Фестивалю науки. Гості змогли послухати лекції співробітників інституту, відвідати науково-дослідні лабораторії, доторкнутися до науки.
    Наших вихованок надзвичайно вразив і зацікавив технологічний сектор лабораторії кріогенних технологій, де учениці змогли в ігровій формі ознайомитися з властивостями газоподібних та зріджених газів азоту та гелію.
    Під час візиту Школи «Леді» до Інституту фізики НАН України була досягнута домовленість про співпрацю у сфері науки між установами. Тепер учениці школи зможуть проводити дослідження при написанні робіт для Малої академії наук України на базі Інституту фізики під керівництвом кандидатів та докторів наук.

Конкурс з географії

         Дев’ятнадцятого квітня відбувся конкурс з географії, присвячений темі «Людина в Просторі чи Простір в Людині» під егідою Посольства Індонезії. Захід складався з трьох етапів :
    1) Конкурс знавців політичної карти;
    2) Конкурс на кращу презентацію країни;
    3) Географічна вікторина з особливостей країн: Франції, Великобританії та Індонезії.
    До конкурсу були заохочені 6-10 класи. Учениці заздалегідь отримали завдання та наполегливо готувалися. Адже конкурс потребував ідеальних знань столиць держав та їх розташування, знаходження та відбір цікавої інформації для презентації обраної країни та поглиблені знання трьох вищезазначених держав.
    У цих змаганнях була піднята і тема «Простір». Адже саме у 2012—2013 н.р. проводився розгляд цієї філософської категорії для покращення світогляду учениць школи "Леді" та вчителів, а конкурс став завершальним етапом цього заходу у предметі географія.
    Оскільки дійство було розділене на три етапи, то у кожному з них був свій переможець. У номінаціях "Знавець політичної карти" та "Краща презентація країни" перемогу отримала учениця 8 класу САМОХВАЛОВА ОЛЕКСАНДРА. Вітаємо!
    У конкурсі "Знавець політичної карти" з невеликим відривом друге місце зайняла КІЛІНКАРОВА ВІТАЛІЯ, учениця 7 класу.
    У третій номінації "Вікторина" усі учасники були розділені на дві команди і перемогла команда «History Makers». Вітаємо з успішними результатами!
    Організаторами дійства стали: викладач французької мови Жеребчук Софія Валентинівна та вчитель географії Толока Лариса Володимирівна.

Надія Глухенька, 7 клас

Візит Посольства Палестини до Школи шляхетних дівчаток «Леді»

         12 квітня 2013 року школу «Леді» з офіційним візитом відвідало Посольство Держави Палестина в Україні.     На початку свого візиту представники Посольства - консул Самір Абу –Харуб і представник Департаменту мас-медіа Ріда Лія Самер провели зустріч із викладацьким колективом школи та її вихованками, під час якої сторони обговорили питання, що торкаються міжнародних відносин, політики, гуманітарної сфери. Високоповажні гості високо оцінили рівень освіти в школі «Леді» та наголосили на тому, що учениці у майбутньому стануть основою української державності. Під час цієї зустрічі учениці та викладацький колектив змогли задати запитання палестинській стороні.
    В свою чергу Засновник школи «Леді» Демидова І. Л. та директор школи «Леді» Чорна Л. М. висловили свою подяку Посольству за візит, наголосивши на тому, що ця зустріч сприятиме зміцненню співпраці між Посольством Палестини та школою. Сторони також висловили готовність продовжувати співпрацю в сфері культури, освіти та науки.

ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Реструктуризація глобального простору: історичні імперативи та виклики»

         18 квітня 2013 року у приміщенні Дипломатичної академії України при МЗС України відбулася ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Реструктуризація глобального простору: історичні імперативи та виклики». Організатори конференції: Міністерство закордонних справ України, Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Дипломатична академія України, Офіс зв’язку НАТО в Україні, Інститут глобальної економічної політики Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, Інститут глобальних трансформацій.
МЕТА конференції – формулювання теоретичних засад аналізу інтеграційних процесів в умовах глобалізації.
ПРОГРАМА КОНФЕРЕНЦІЇ:
І секція
Історичний і дипломатичний аспект міжнародних відносин: традиції і інновації:
•Міжнародні відносини: трансформація глобальної структури
• Процеси і тренди концептуального осмислення сучасних міжнародних
відносин і зовнішньої політики
ІІ секція
Глобалізація і новий світо устрій:
• Феномен транснаціоналізму за умов глобалізації
• Системні трансформації і глобалізація
• Глобалізація та міжнародна безпека
ІІІ секція
Світовий економічний порядок: сценарії та імперативи:
• Сучасний світовий економічний порядок: варіативність моделей і сценаріїв
• Виклики сучасного світового економічного порядку та шляхи їхнього подолання
Від школи шляхетних дівчаток «Леді» участь у роботі конференції взяли Єгорова Ксенія, Глухенька Надія, Берило Елеонора, Діанова Маргарита.
Варто відмітити надзвичайно високий рівень заходу та його важливість для вітчизняної науки.

Всеукраїнська наукова конференція за участю молодих учених «Мова, свідомість, художня творчість, інтернет у дзеркалі сучасних філологічних студій»

         11 квітня 2013 року учениці школи «Леді», які вже блискуче зарекомендували себе у конкурсі-захисті науково-дослідних робіт МАН України - Арадовська Діана, Самохвалова Олександра, Берило Елеонора, Демидова Олександра, Глухенька Надія - візьмуть участь у Всеукраїнській науковій конференції за участю молодих учених «Мова, свідомість, художня творчість, інтернет у дзеркалі сучасних філологічних студій», яку проводить Інститут філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
    Планується зосередити увагу на аналізі дискурсу мовної особистості, проблемах мовно-культурної і міжкультурної комунікації, дослідити сучасний етап розвитку української та інших мов і літератур, соціальних мереж спілкування тощо, обговорити широке коло проблем сучасної філології – лінгвістики, літературознавства, компаративістики, фольклористики, перекладознавства – з урахуванням новітніх парадигм наукового пошуку.
    У межах конференції будуть проведені наукові читання «Грецький лінгвокультурний простір у дослідженнях Т.М. Чернишової».
    Тексти доповідей будуть опубліковані у збірниках наукових праць, які мають статус фахових.
    За матеріалами наукової конференції буде видано також збірник праць молодих учених «Мова, свідомість, художня творчість, інтернет у дзеркалі сучасних філологічних студій».

ЗУСТРІЧ З ЕРІКОМ-ЕММАНЮЕЛЕМ ШМІТТОМ

    Цього року Посольство Франції в Україні презентує нам ювілейну 10 «Французьку весну в Україні» – фестиваль мистецтва та культури, який кожного року у квітні відбувається у великих містах України.
    Ця подія зайняла важливе місце в календарі культурних подій і стала очікуваною не тільки для української публіки, але й для професіоналів сфери культури та для медіа.
    В рамках насиченої програми ювілейного фестивалю ми раді вітати письменника, драматурга та режисера Еріка-Емманюеля Шмітта.
    Твори Еріка-Емманюеля Шмітта перекладені більше ніж сорока мовами, його п’єси поставлені майже в п’ятдесяти країнах світу. Письменник є одним з найвідоміших франкомовних авторів. Він народився у Франції, пізніше отримав бельгійське громадянство, навчався у Вищій нормальній школі, вивчав філософію Дідро. Світове визнання прийшло до нього у 1990-ті роки. Ален Делон, Жан-Поль Бельмондо, Франсіс Юстер та інші видатні актори грали в його п’єсах.
    Ерік-Емманюель вперше завітав до України, і це стало надзвичайною подією!
    З-під його пера народились такі відомі п’єси, як «Відвідувач» (1993) – перший успіх автора, «Загадкові варіації» (1996), «Фредерік або Бульвар злочинів» (1998), «Тектоніка почуттів» (2008)... Українському читачеві знайомі також романи Еріка-Емманюеля Шмітта, видані видавництвом «Кальварія»: «Пан Ібрагім та квіти Корану», «Оскар і рожева пані», «Дитя Ноя» та останній - «Мрійниця з Остенде», який вийшов з нагоди приїзду автора в Україну. У кінематографі на його рахунку численні екранізації та режисерські роботи, зокрема стрічка «Одетта Тулемонд» (2006).
    У Києві та Львові Ерік-Емманюель Шмітт зустрівся з публікою та був присутнім на виставі компанії Roseau Theatre за його п’єсою «Маленькі подружні злочини».
    Вихованки школи «Леді», будучи присутніми на цьому заході, були надзвичайно захоплені відкритістю письменника. Він озвучував глибоко філософські проблеми, але у такий спосіб, що і дитячі серця наших шестикласниць змогли відгукнутися і почути думки.
    На своїй зустрічі письменник зачепив теми, які дуже актуальні для учениць. Наприклад, відносини з батьками, становлення особистості та вибір шляху в житті, повага до простору інших істот.
«Навіщо ми читаємо? Ми не читаємо, щоб просто вбити час. Ми читаємо, щоб жити краще, щоб стати мудрішими, кращими, щоб розвиватися. Я вірю у вище призначення літератури, театру та кіно. Там ми вчимося любити, спокушати, наближатися до Іншого, вчимося жити».

Учениці школи «Леді» взяли участь у круглому столі «Китай
перед глобальними викликами і загрозами XXI століття»

    28 березня 2013 року в Інституті Сходознавства ім. А. Кримського відбувся круглий стіл за участю професора Гонконгського університету Сунь Юе «Китай перед глобальними викликами і загрозами XXI століття».
    Діалектичну тезу стосовно перетворення кількісних змін у якісні в повній мірі можна застосувати до Китаю. Ця країна вже стала одним з визначальних чинників глобального економічного розвитку, перетворилася в регіональну силу в Східній та Центральній Азії, в тому числі на Корейському півострові. Китай прагне вийти на рівень глобальної політичної сили, здатної впливати на творення нового світового порядку. В основі зміненого міжнародного позиціонування КНР - зростання її економіки як результат ринкових реформ та інтеграції у світову економіку.
    Нарощування стратегічної могутності Китаю, зміцнення його міжнародних позицій та посилення міжнародного впливу - при збереженні комуністичної риторики і монополії Комуністичної партії на політичну владу - викликають тривогу, занепокоєння, а інколи і страх у співтовариства.
    З метою пошуків відповідей на ці та інші запитання науковці та дослідники Китаю зібралися за круглим столом.
    Наші вихованки, сфера інтересів яких вже давно вийшла за межі шкільної програми, також долучилися до цієї події в науковому світі.
    Учасники круглого столу обговорили проблеми та перспективи, які стоять перед Китаєм в контексті зміни вищого керівництва держави, проблеми взаємодії влади та інтелігенції, перспективи розвитку двосторонніх відносин, проаналізували стан сучасної зовнішньої політики Китаю та можливості конфлікту з Японією. Окрім цього ученицями нашої школи було піднято важливе питання – виховання дитини у Китаї. На жаль, політика держави «одна сім’я – одна дитина» нівелює вікові китайські цінності (повагу до батьків, служіння загальнолюдським цінностям). «Сучасна китайська дитина – дитина надзвичайно бажана, тому кожна дитина – маленький імператор, який росте у вседозволеності, без духовного збагачення та виховання» - сказав пан професор.

Індонезійський Театр Тіней.

    Індонезія – це дивовижна країна, яка з’єднує Індійський Океан з Тихим, західний світ зі східним. Вона приваблює нас своїми фарбами та неймовірними традиціями, які зовсім не схожі на наші. В цій країні поєднуються традиції різних культур, синтезучи щось своє, нове, неповторне. Мистецтво батіка, вже відоме нам в Україні, є видом народної творчості в Індонезії. А Театр Тіней, неймовірно кропітливе мистецтво –одне з найулюбленіших видів дозвілля в цій країні.
    15 березня 2013 року в Школі шляхетних дівчаток «Леді» Посольство Індонезії в Україні познайомило вчителів та учениць з Театром Тіней. Потрібно звернути увагу, що ця демонстрація мистецтва wayang kulit була першою на території України, що підкреслює особливий статус відносин між нашою школою та Посольством. Мистецтво ляльковода Театра Тіней демонстрував пан Сисвойо, чоловік Надзвичайного та Повноважного Посла Індонезії в Україні і один з 5 майстрів цього мистецтва, який проводив виставу англійською мовою. Пан Сисвойо із задоволенням відповідав на питання і жартував з дівчатками, що вкотре підкреслює дружелюбність нації цієї далекої країни вічного літа.

Пан Сисвойо, чи подобається Вам Україна? Як Вам наша природа, клімат? Чи хотіли б Ви тут жити?
Україна дуже мила та особливая країна. Природа тут чудова. Я вірю, що вже скоро розквітнуть квіти, і я зможу побачити всю неповторність та барвистісь цієї країни. Мені сподобалося жити в Україні, люди тут просто чудові, усміхнені, радіють життю. Я жодного разу не бачив сумної людини.

Скільки мов Ви знаєте?
А (сміється)! Індонезійьску і… англійську (усміхається)

Індонезійська мова складна у вивченні? Багато існує діалектів?
Індонезія – дуже різнорідна країна. У нас мешкають більш ніж 450 народностей, які розмовляють своєю власною мовою та діалектами. Індонезійська мова створена для того, щоб люди з різних островів розуміли один одного. Ви можете вивчити її за 2-3 тижні - головне мати бажання!

Створювати ляльки для Театру Теней дуже важко? Що для цього необхідно? Як багато часу це займає? Чи любити Ви свою роботу?
Народження героїв майбутньої казки – дуже тонка справа! Для цього необхідно мати час і, звісно, терпіння. Обов’язково необхідно контролювати процес і вкладати в нього свою душу, тільки тоді герої оживуть! Час для кожного майстра свій, в середньому від 7 до 12 годин. Для мене це скоріш не робота, а просто улюблена справа, в якій я як риба у воді.

Учениці і вчителі отримали багато задоволення від перегляду Театру Тіней. Сподіваємося, що наша співпраця буде розширюватися і ми зможемо дізнатися ще більше про цю дивовижну і таку загадкову країну.

Надія Глухенька, учениця 7 класу.
Візит Надзвичайного і Повноважного Посла Індонезії до школи «Леді»


    25 лютого 2013 року відбувся візит Надзвичайного та Повноважного Посла Республіки Індонезія в Україні пані Нінік К. Нар’яті до школи шляхетних дівчаток «Леді».     В рамках візиту Посол Республіки Індонезія розповіла про батік та культуру Індонезії. Для представлення стилю батік ученицям школи було проведено майстер-клас дизайнером з Криму пані Ельмірою Сейт-Аметовою, яка навчалася техніці батік в Індонезії.
Результатом зустрічі стала домовленість про обмін школярів між школою для дівчаток «Леді» і індонезійськими школами та проведення різноманітних заходів з метою поглиблення знань про Індонезію.


І от, нарешті, зима починає видихатися... Пішли холоди з заметілями кудись далеко, і все частіше виглядає тепленьке сонечко і радує всіх своїм теплом. У повітрі пахне весною, радістю і ще чимось таким дивовижно ніжним і надзвичайним..
У всьому дивовижна гармонія і злагодженість. З тепленької, прогрітої ніжним сонечком землі, на світ з’являються чарівні квіти, радуючи нашу душу дивними і неповторними кольорами і формою. У чарівну музику весни щодня вплітаються нові звуки, дивовижні мелодії та маленькі виконавці, і створюється неповторна чарівна симфонія, яка звучить над весняний світом і наповнює серце людини ніжністю, радістю і любов’ю.


Дорогі батьки!
Запрошуємо Вас відвідати звітні концерти музичного відділення школи «Леді», які
присвячені першому святу весни - Дню 8 Березня.

1 березня
18.30 – концерт вихованок 8, 9 і 10 класів

4 березня
17.00 - концерт вихованок 2 класу
18.30 - концерт вихованок 5 класу

5 березня
17.00 - концерт вихованок 4 класу
18.30 - концерт вихованок 3 класу

6 березня
17.00 - концерт вихованок 1 класу
18.30 - концерт вихованок 6 і 7 класів

Шановні батьки!
Запрошуємо Вас відвідати відкриті уроки та підтримати своїх дітей у їх прагненні до накопичення та глибокого засвоєння основ наук!

Мета заходу:

• Показати рівень сформованості знань, умінь і навиків учениць;
• Продемонструвати системність, наполегливість та працелюбність дітей у навчальній діяльності;
• Окреслити напрямки корекційної роботи з ученицями щодо покращення навчальних результатів.


Шановні вчителі, у вас є можливість ознайомитись із досвідом роботи своїх колег та вдосконалити свою педагогічну майстерність!
В цей же час у класних приміщеннях кожного класу працюють виставки дитячих робіт з образотворчого мистецтва та трудового навчання.

Графік відкритих уроків школи «Леді»
класдатаденьчаспредметвчитель
125.02.13понеділок09:30Українська моваЛепська О.М.
127.02.13середа11:10Англійська моваНіконова Т.І.
101.03.13п’ятниця09:30ЧитанняЛепська О.М.
114.03.13четвер09:30МатематикаПлахотнік К.О.
221.02.13четвер9:30Українська моваІванько В.І.
222.02.13п’ятниця11:10ЧитанняІванько В.І.
226.02.13вівторок12:00МатематикаПлахотнік К.О.
212.03.13вівторок10:20Російська моваНаконечна Т.М.
201.03.13п’ятниця11:10Англійська моваІванько В.І.
320.02.13середа10:20МатематикаПузь Ю.В.
325.02.13понеділок10:20Англійська моваХамзіна М.В., Гаврилюк К.О.
327.02.13середа9:30Українська моваЛепська О.М.
311.03.13понеділок9:30ЧитанняЛепська О.М.
321.03.13четвер11:10Російська моваНаконечна Т.М.
415.02.13п’ятниця12:00ЧитанняІванько В.І.
401.03.13п’ятниця10:20МатематикаПузь Ю.В.
415.03.13п’ятниця12:00Українська моваІванько В.І.
419.03.13вівторок11:10Російська моваНаконечна Т.М.
518.02.13понеділок14:00Англійська моваМаксимчук С.В.
501.03.13п’ятниця12:00Українська моваСичова Н.В.
513.03.13середа10:20Історія УкраїниКлимковецька Н.С.
625.02.13понеділок12:50Історія УкраїниКлимковецька Н.С.
628.02.13четвер12:50ГеографіяТолока Л.В.
614.03.13четвер12:00Українська моваСичова Н.В.
615.03.13п’ятниця12:50Французька моваЖеребчук С.В.
720.02.13середа14:00ГеографіяТолока Л.В.
722.02.13п’ятниця9:30Англійська моваКрасільнікова Л.М.
726.02.13вівторок12:50ФізикаРоманенко К.В.
727.02.13середа10:20Історія УкраїниКлимковецька Н.С.
728.02.13четвер9:30Українська моваСичова Н.В.
712.03.13вівторок12:00Французька моваЖеребчук С.В.
714.03.13четвер11:10БіологіяРоманова С.С.
811.03.13понеділок12:00ГеографіяТолока Л.В.
812.03.13вівторок9:30Французька моваЖеребчук С.В.
814.03.13четвер10:20Українська моваТретяк С.В.
815.03.13п’ятниця14:00ФізикаРоманенко К.В.
821.03.13четвер12:00БіологіяРоманова С.С.
928.02.13четвер11:10ФізикаРоманенко К.В.
911.03.13понеділок11:10Англійська моваХамзіна М.В.
914.03.13четвер12:50Французька моваЖеребчук С.В.
915.03.13п’ятниця9:30Українська моваСичова Н.В.
921.03.13четвер14:00БіологіяРоманова С.С.
Майбутнє правосуддя – у руках талановитої молоді!
     17-19 лютого у приміщенні Вищого господарського суду України пройшов національний раунд міжнародного студентського Конкурсу з міжнародного публічного права імені Філіпа Джессапа, який був започаткований в 1960 році в Гарвардській школі права. Ця визначна для всесвітньої юриспруденції подія завжди дивує неординарністю і високим професіоналізмом її учасників – найкращих студентів юридичних Вузів України. Як правило, це делегати факультетів міжнародного права, які демонструють не тільки глибокі знання зі спеціальності, а й вільно володіють юридичною англійською мовою.
     Навдивовижу усім учасникам та суддям цьогорічного змагання у Конкурсі безпрецедентно взяли участь найкращі учениці «Школи шляхетних дівчаток «Леді». «Коли на церемонії урочистого нагородження переможців конкурсу ми повідомили, що нам 13 років, судді не просто здивувалися, а навіть були спантеличені…», - розповіла одна з учасниць команди від школи «Леді» Елеонора Берило.
     Основною метою Конкурсу є розвиток праворозуміння студентів у застосуванні норм міжнародного права, принципу верховенства права, обмін досвідом між правовими школами світу і зосередження уваги на гострих правових проблемах сучасності. Щорічно в конкурсі змагаються більше 600 студентських команд із 90 країн світу. Змагання відбуваються у формі усних дебатів та письмових подань, імітуючи процедуру Міжнародного Суду ООН.
     За умовами Конкурсу під час змагання учасники не мають права повідомляти суддям та суперникам жодної інформації щодо своєї особистості, в тому числі, який навчальний заклад вони представляють. Тож до останньої миті дівчата конкурували в знаннях з міжнародного права та англійської мови з старшокурсниками найкращих юридичних вищих навчальних закладів України. Серед них: Донецкий національный университет, Київский національный університет iм. Т. Шевченка (Юридичний факультет і Інститут міжнародних відносин), Львівський національний університет ім. І.Франка, Національний університет «Києво-Могилянска академія», Національный університет «Юридична академія України ім. Ярослава Мудрого», Національний університет «Острозька академія», Інститут права ім. І.Малиновского, Національний університет «Одеська юридична академія», Київский університет права НАН України.
     Відбіркові раунди проходили у справжніх судових залах Вищого господарського суду України, де дівчатам не доводилося бути раніше. Кожну гру скеровували три висококваліфіковані судді, як правило, у минулому - колишні успішні гравці Конкурсу, а нині – провідні юристи всесвітньовідомих юридичних компаній.
     Судді були невгамовні, запитань було дуже багато, звичайно, не на всі з них знаходилися відповіді. Та й взагалі у міжнародному праві не на всі питання існує однозначна відповідь, тому все залежить здебільшого від логічного мислення та майстерності оратора, як зазначив наш радник Кирило Левтеров. Гейм тривав дві години. Всі були виснажені, але безмежно задоволені!
     І передбачуваними, і несподіваними водночас для нашої команди були і результати Конкурсу. Зайнявши 9 місце серед 11 команд-учасниць школярки обійшли по балам Львівський національний університет ім. Франка і Інститут права ім. Малиновського.
     Директор школи «Леді» Демидова Ірина Львівна, будучи присутньою на Конкурсі, звернулася до своїх учениць та їх батьків з наступними словами: «На порозі ХХІІ століття майбутнє українського суспільства, в першу чергу, залежить від того, наскільки вправними, справедливими та розумними будуть його наступні покоління. Вірю, що саме талановита та цілеспрямована молодь піднесе нашу державу на найвищу сходинку п’єдесталу поваги у світі. А наше завдання, як вчителів, наставників та радників, так спорядити вихованців знаннями, щоб ними захоплювався весь світ!»
КОНКУРС НА КРАЩУ ПОШУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКУ РОБОТУ «УНІВЕРСІАДА»
23 лютого 2013 року у Київському міжнародному університеті відбудеться Всеукраїнська учнівська конференція – конкурс на кращу пошуково-дослідницьку роботу «Універсіада».
Мета конкурсу – розкриття творчого потенціалу особистості, підтримка обдарованої молоді.
Для участі у конференції були запрошені старшокласники, які виявили бажання займатися науково-дослідницькою роботою. Серед них і наші найкращі учні – Арадовська Діана, Берило Елеонора, Самохвалова Олександра, Демидова Олександра, Лавриненко Крістіна, Глухенька Надія, Чуйко Дарина, Єгорова Ксенія. Бажаємо дівчатам найкращих результатів та натхнення для подальших здобутків. Ми Вами пишаємося!
Учениця 9-го класу Арадовська Діана виборола право представляти нашу школу та весь Києво-Святошинський район на ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН. Обласний етап проходитиме в м.Біла Церква Київської області у два етапи. Перший етап – написання контрольних робіт – відбудеться 16 лютого.16-17 лютого 2013 року відбудуться національні раунди найпрестижнішого конкурсу з міжнародного права – The Philip C. Jessup International Law Moot Court Competition.
Цього року в національному раунді змагань бере участь 11 команд і нашій школі випала честь продемонструвати свої знання та вміння серед них. Необхідно зазначити, що команда нашої школи – перша за багаторічну історію конкурсу, команда школярів.
Школа «Леді» вважає за честь взяти участь у змаганнях такого високого класу. Бажаємо успіхів нашій команді у складі Кукарцевої Ольги, Берило Елеонори, Самохвалової Олександри, Лавриненко Крістіни, Глухенької Надії. Ми переконані в перспективності таких змагань для вдосконалення юридичної освіти в Україні і розвитку молодих талантів. Тому і надалі докладатимемо всіх зусиль задля популяризації імені та духу Джессопа в Україні.
Дорогі наші випускниці!
Запрошуємо Вас на Вечір зустрічі випускників, який відбудеться 08 лютого о 18.00
     З гордістю та радістю адміністрація «Школи шляхетних дівчаток «Леді» і весь педагогічний колектив навчального закладу вітають переможців І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук учнівської молоді України, що відбувся 26 грудня 2012 року,

      - з англійської мови

Глухеньку Надію, ученицю 7 класу – І місце;
Берило Елеонору, ученицю 8 класу – І місце;
Демидову Олександру, ученицю 8 класу – ІІ місце;
Самохвалову Олександру, ученицю 8 класу – ІІІ місце.
Вчитель – Поліванова Олена Миколаївна.

     - з французької мови

Арадовську Діану, ученицю 9 класу – І місце;
Берило Елеонору, ученицю 8 класу – ІІ місце;
Глухеньку Надію, ученицю 7 класу – ІІІ місце.
Вчитель –Жеребчук Софія Валеріївна.

     - з історії

Лавриненко Крістіну, ученицю 8 класу – ІІІ місце.
Вчитель –Жеребчук Софія Валеріївна.

     Гідно відстоявши честь школи, учениці продемонстрували не тільки високий науковий рівень підготовки, а й глибокі знання з предмету, в межах якого були виконані роботи. Особливо комісією були відзначені Берило Елеонора і Глухенька Надія, які виконали дві роботи - і з англійської, і з французької мов, і, не зважаючи на величезний обсяг роботи, змогли закріпити свої здобутки у науковій сфері першими місцями.
     Зауважимо і той факт, що більшість переможців водночас готували досить складну хореографічну виставу, приурочену до новорічних свят, яка успішно була представлена глядачам.
     Наостанок хочеться додати, що такі сумління, старанність, і наполегливість у навчанні наших переможців не залишаться без уваги і будуть відзначені на урочистому зібранні учениць і вчителів школи одразу після зимових канікул.
Шановні батьки!

Чи готові Ви відволіктися від сьогодення та буденності, поринути у калейдоскоп пригод та перевтілень, отримати яскраві враження і справжні позитивні емоції та зазирнути у казку?


Учениці школи «Леді» запрошують Вас на новорічні вистави, що відбудуться у школі в період з 24 по 26 грудня.

Графік проведення новорічних свят:

24 грудня

16:00 – вистава учениць 1 кл. «Новорічний карнавал».
17:00 – вистава учениць 3 кл. «В царстві Снігової королеви».
18:00 – вистава учениць 5 кл. «Ключ від скрині з подарунками».
18:40 – загальношкільна вистава «Пригоди Снігуроньки» для учениць 1,3 і 5 кл.

25 грудня

17:00 – вистава учениць 2 кл. «Маша і ведмеді».
18:00 – вистава учениць 6 і 7 кл. «Аліса в Країні чудес».
18:40 – загальношкільна вистава «Пригоди Снігуроньки» для учениць 2,6 і 7 кл.

26 грудня

17:00 – літературний вечір учениць 8, 9, 10 кл.
18:00 – вистава учениць 4 кл. «Чарівний годинник».
18:40 – загальношкільна вистава «Пригоди Снігуроньки» для учениць 4, 8, 9 і 10 кл.
30 листопада в нашій школі відбувся щорічний «Осінній бал»

Це захоплюючий захід з насиченою конкурсною програмою, вже ставший традицією школи, в якому беруть участь учениці 6-8 класів і готуватися до якого дівчатка розпочали ще з початку навчального року. На розгляд жюрі було представлено вокальний, музичний, літературний, танцювальний, кулінарний конкурси, а також конкурс ікебан. В танцювальному конкурсі нашим учасницям допомагали ліцеїсти військового ліцею ім. І.Богуна, яким, до речі, було довірено обрати «Міс глядацьких симпатій». Після конкурсної програми відбувся фуршет, на якому всі бажаючі мали змогу оцінити блюда, приготовлені нашими учасницями власноруч. В номінації «Королева Осінь-2012» перемогу здобула учениця 8 класу Іванча Марія.
23 листопада у Національній академії внутрішніх справ в урочистій обстановці, у присутності міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка, вітали Анастасію Петрик, яка виборола право бути представником на дитячому пісенному конкурсі «Євробачення 2012» у Амстердамі. Зустрічали та супроводжували Анастасію на території НАВСУ учениці школи «Леді» та учні школи «Кадетство».
10 листопада учениці школи «Леді» мали чудову нагоду зануритись у дивовижний іграшковий світ. Екскурсія до Київського музею іграшки була не тільки захоплюючою, а й навчальною. Діти побачили іграшки різних епох і стилів. Іграшки-персонажі казок нагадали улюблені казки дитинства, перші почуття радості від перемоги добра над злом. Сучасним дітям було цікаво побачити іграшки, якими гралися в дитинстві ще їхні бабусі. Враження від екскурсії перенесли дітей у світ фантазій, спогадів і мрій та спонукали бережливо ставитися до власних іграшок.З 28 по 31 жовтня для учениць 8 класу школи «Леді» була організована екскурсія в Івано-Франківську область до Угодницького Преображенського монастиря, краєзнавчого музею м. Таверна та інших духовних святинь області. Дівчатка мали можливість на власному досвіді відчути складнощі монастирського життя сестер, ознайомитися з їх звичаями і традиціями, духовною та історичною спадщиною краю, замислитись над непростими питаннями буття людства, свого сьогодення та свого місця в позитивному майбутньому просторі.Вітаємо призерів Всеукраїнської шкільної олімпіади!
Учениці 9 класу Арадовська Діана і Кукарцева Олімпія, які приймали участь у ІІ районному етапі всеукраїнської учнівської олімпіади з базових дисциплін, нагороджені дипломами за ІІІ місце в олімпіаді з російської мови. Бажаємо і на майбутнє нових творчих успіхів і перемог!
20-22 жовтня учениці 4 та 7 класів відвідали Львів та Закарпаття

Дівчатка з вихователями пройшлись старовинними вулицям Львову, отримали майстер-класи із виготовлення шоколадних левів та з розпису яворівської іграшки. А поки шоколадні левенята охолоджувались, ознайомились з історією центральних вулиць міста, побували на площі Ринок, з’ясували хто ж надрукував перший підручник для дітей, привітались із королем Галичини – Данилом Галицьким. Найуважніші та найспритніші діти, які по маршруту порахували скульптури левів, – отримали приз.

У Карпатах на них чекали:

- створений природою Тунель кохання у с. Клевань;
- замок Острозьких у м. Дубно;
- чудо військової інженерної думки — Тараканів форт.
З вікна автобуса ми побачили: широку заплаву р. Західний Буг, Олеський замок, панорами міст Броди, Дубно, Рівне.
13 жовтня дівчата нашої школи прийняли участь в урочистому заході з нагоди складання учнями школи «Кадетство» Клятви кадета.
Вітаємо юних кадетів з цією визначною подією та бажаємо їм нових звершень , успіхів у навчанні і бути гідними високого звання кадета!

31 серпня 2012 У наших елітних школах з альтернативною освітою «ЛЕДІ» для благородних дівчаток і «Кадетство» для хлопчиків http://kadetstvo.com.ua відбулося, напередодні дня «першого дзвоника», свято посвячення в вихованки школи Леді, супроводжувалося воно ритуалом відпускання повітряних куль в небо з побажаннями і надіями, напуттям і поздоровленням цікавих гостей і відомих людей. Свято супроводжувалося іграми, танцювальною програмою, ярмарком продукції українських виробів з майстер-класами від заслужених майстрів народного мистецтва України.

Спонсори свята: Майстри пекарського мистецтва з компанії " Київський пряник" -директор Павло Чичкан та представники видавницької майстерні Вадима Карпенко– "Українська книга" привітали наших нових вихованок солодкими подарунками та книгами!

В Цей святковий день в ярмарці українських народних виробів приймали участь видатні українські митці, та виробники:

1. Заслужений майстер народного мистецтва України =Писанкарство= Оксана Білоус - вона представляла свої фантастично енергетичні пряники, писанки, та сувеніри з кераміки

2. Заслужений майстер народного мистецтва України Ірина Білай - Соломоплетіння – вона представляла свої містичні вироби з соломки

3. Майстер-художник народного мистецтва України Людмила Дворяківська - Розпис по кераміці – вона представляла магічні дзвіночки , та інші сувеніри з кераміки.

4. Заслужений майстер народного мистецтва України з міста Полтава - Віра Забора- Українська полтавська вишивка – вона представляла свої особливі вироби: сукні, сорочки з традиційними мотивами Полтавщини

5.Майстер народного мистецтва України з міста Фастів- Надія Жгут – Вишиті вироби– вона представляла неймовірні твори на вишитих рушниках , картинах та серветках до різних свят та подій.

6.Донька майстра народного мистецтва України Марини Гончаренко, Яна Гончаренко – Художня вишивка стрічками - вона представляла свої вироби з різноманітних кольорових стрічок в українських мотивах на подушках , заколках, сумках, картинах

7. Майстер народного мистецтва України -Наталія Ткач - Ручна вишивка- представляла дуже гарні Українські сорочки для всієї сімї.

8. Майстри української книги , казкарі, видавницької майстерні Вадима Карпенко– Українська книга- представляли свої цікаві яскраві сучасні історичні письмена, билини, словниковий проект, зразки українського літературного перекладу та сувеніри з українською символікою . Малюнки перспективного молодого українського художника Олексія Карпенко

9. Майстри пекарського мистецтва з компанії "Київський пряник"- директор Павло Чичкан пропонували чудові, надзвичайно смачні та корисні українські пряники - сувеніри

10. Майстер українського хлібопекарського мистецтва Віра Колесник- Білий український Хліб- вона пропонувала відвідати тільки-но спеченого смачного запашного хліба особистого виробництва.Шановні батьки!
Запрошуємо Вас взяти участь в традиційному заході Посвячення в учениці школи «Леді». Свято відбудеться 31 серпня о 15 годині. З 12.00 розпочне роботу ярмарка українських майстрів мистецтв.

До уваги батьків!
Запрошуємо Вас на Свято першого дзвоника, яке відбудеться 3 вересня о 10.00Травень 2012: Приватна спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів з поглибленим вивченням англійської мови "Школа шляхетних дівчат "Леді" оголошує набір учениць:

- На підготовчі відділення (з 4-х до 5 - ти років та з 5-ти до 6-ти років)
- В 1 -11 класи
26.05.2012
У школі для дівчаток "Леді" спільно з вихованцями ліцею ім. Івана Богуна та учнями школи "Кадетство" відбувся щорічний випускний бал "Бал квітів". На тематичному балу, крім обов'язкової танцювальної програми та майстер-класу для гостей, було вивчено стародавню мову квітів, представлено можливості сучасного мистецтва флористики, організовано концерт симфонічного квінтету скрипальок і сольні виступи артистів, святковий фуршет та нагородження випускниць школи пам'ятними медалями.
Інформація для батьків:
Звітний концерт танцювальної школи відбудеться
24.04.12 о 18 год. у приміщенні « Allegro Hall»
за адресою: пр. Перемоги, 82

Свято останнього дзвоника відбудеться 25.05.12

Щорічний весняний БАЛ пройде 26.05.12
на території НОК КВЛ ім. І.Богуна,
за адресою: м. Боярка, вул. Хрещатик 101

Школа «Леді» пропонує Вам програму
відпочинку та оздоровлення дітей під час літніх канікул:

1.Дитячий оздоровчий табір «Чайка»
(район бухти «Батіліман»)
1.06.12 - 21.06.12
Вартість путівки : 4500 гр.
Трансфер : 250гр.

2.Дитячий оздоровчий табір «Аврора»
м. Скадовськ, Херсонська обл.
І зміна – 1.06.12-14.06.12
Вартість путівки : 4500гр.
Трансфер: 650гр
ІІ зміна – 17.06.12 - 04.06.12
Вартість : 6000гр.
Трансфер: 650гр.

3.Школа «Леді» Літній лінгвістичний табір «Маленька Америка».
Практика англійської мови з американськими викладачами.
Захоплююча комунікативна методика.
І зміна – 28.05.12-09.06.12
ІІ зміна – 11.06.12-23.06.12
ІІІ зміна – 25.06.12 – 07.07.12
Вартість зміни: 4600 гр.
Шановні батьки, запрошуємо Вас відвідати батьківські збори, де ви зможете поспілкуватися в індивідуальному порядку з педагогами вашої дитини та задати питання адміністрації.


Графік проведення батьківських зборів:

Понеділок 26.09
     18:00 – 1 клас
     19:00 – 3 клас

Вівторок 27.09
     18:00 – 2 клас
     19:00 – 4 клас

Середа 28.09
     18:00 – 5 клас
     19:00 – 6 клас

Четвер 29.09
     18:00 – 7 клас
     19:00 – 8 клас

П’ятниця 30.09
     18:00 – 9 клас
В нашій школі пройшли звітні академічні концерти музичного відділу, які були присвячені Дню 8 Березня. Дівчатка демонстрували свої вміння з гри на фортепіано, таланти в сольному та хоровому співі.
    Учениці нашої школи прийняли участь у Міжнародному хореографічному конкурсі «Столиця запрошує». Танцювальний колектив школи «Леді», Studio LDI, отримав дипломи «Лауреат ІІ ступеню» в категорії: юніори, сучасний танець, мала група, та «Лауреат І ступеню» в категорії: юніори, танцювальне шоу, формейшн.

Шановні батьки!
Запрошуємо вас відвідати академічні концерти музичного
відділу школи «Леді», присвячені Дню 8 Березня,
які відбудуться:


1.03.12

о 16.45 – 2 клас(відповідальна : Чекеріс Оксана Борисівна)

о 18.15 – 6 клас(відповідальна: Павлюк Ірина Миронівна)

2.03.12

о 16.45 – 3 клас(відповідальна: Кривонос Олена Іванівна)

о 18.15 – 7 клас(відповідальна: Каптюрова Олена Олександрівна)

5.03.12

о 16.45 – 1 клас(відповідальна: Барановська Олена Дмитрівна)

о 18.15 – 8-9 клас(відповідальна: Максимчук Анаід Тигранівна)

6.03.12

о 16.45 – 4 клас(відповідальна: Єдакова Наталя Василівна)

о 18.15 – 5 клас(відповідальна: Білоцерківська Ганна Георгівна)

Новий Рік 2012
Шановні батьки!
Запрошуємо вас на новорічні вистави наших учениць.


Графік проведення новорічних свят:

Понеділок 19.12

17:00 – 7 клас

18:30 – 8 клас

Вівторок 20.12

17:00 – 1 клас (9 клас)

18:30 – 2 клас (9 клас)

Середа 21.12

17:00 – 3 клас (9 клас)

18:30 – 4 клас (9 клас)

Четвер 22.12

17:00 – 5 клас (9 клас)

18:30 – 6 клас


Учениці 9 класу будуть показувати свою виставу 1-5 класам.

    11 и 21 ноября ученицы нашей школы в сопровождении учеников школы «Кадетство» и учеников военного лицея им. И.Богуна посетили театры «Сузір'я» и «Детский музыкальный театр на Подоле».

    18 ноября состоялся «Осенний бал». Это ежегодная конкурсная программа, в которой принимают участие ученицы 6-8 классов. Жюри были представлены вокальный, литературный, танцевальный, кулинарный конкурсы, а так же конкурс икебан. Танцевальный конкурс нашим участницам помогали представлять ученики военного лицея им. И Богуна, они же выбирали «Мисс Зрительских симпатий». После конкурса состоялся фуршет, где были представлены блюда, приготовленные участницами. В номинации «Королева Осень 2011» победила Сторожук Арина.

    Учениці нашої школи на осінніх канікулах відвідали Львів та Закарпаття. Дівчатка з вихователями побували в містах : Берегово , Ужок, Лумшори, Ужгород, Мукачево, Чинадиєво . Відвідали багато музеїв, та замків, а також мали змогу купатись в гарячих джерелах.
    Кожного року учениці нашої школи приймають участь в туристичному зльоті , який відбувається в Київській області впродовж 2 днів. У вільний від змагань час дівчатка вчаться ставити намети, та готувати на кострі. В цьому році, разом з нами, в зльоті приймали участь також хлопці зі школи «Кадетство» та з військового ліцею ім..І.Богуна.
    Протягом року дівчатка їздять на екскурсії, відвідують музеї, та виставки, гуляють по Київу.

>


    Навчальний рік у школі «Леді» починається 31 серпня, посвятою дівчаток в учениці школи. Першокласниці та нові учениці проходять обряд посвяти, знайомляться зі школою та загадують бажання на майбутнє.
    В июне мы предлагаем ученицам отправиться на отдых в лагеря «Чайка» (Южный берег Крыма, бухта Батилиман) и Аврора (берег Черного моря, под Скадовском). Возвращаются наши девочки всегда с большим количеством грамот и благодарностей за активное участие в жизни лагеря.
    Наприкінці травня дівчатка 3 та 4 класів відвідали Одесу.
    Вітаємо всіх із закінченням навчального року! Бажаємо ученицям 9 класу здати на відмінно всі іспити!
    21 мая на территории НОК КВЛ им. И. Богуна , состоялся ежегодный весенний бал, в котором принимали участие ученицы школы «Леди», ученики военного лицея им. И. Богуна, ученики школы «Кадетство», родители и гости. По традиции, ученицам, оканчивающим 9 класс, были вручены памятные медали школы.
Украина (г. Боярка.)

Мальчишкам и девчонкам Летний Лагерь «Здравствуй сказочное лето! Лето в стиле Кино-Шанс»
(Детям от 6 до 17 лет)
Летняя программа от «Академия Звёзд» - в летнем лагере
на базе частной школы-пансионата «Леди», г. Боярка.
Действующие актёры и режиссёры кино и театра, а также лучшие педагоги высших учебных заведений г.Киева.

вас ожидает встреча с популярными звёздами эстрады и кино, фотомоделями для мастер-классов.
Смены по 16 дней – 70 часов мастер-классов по 6 часов в день.

Смены

Заезд

Выезд

Название

1

10.07.11

16.07.11

«Волшебная страна»

2

18.07.11

03.08.11

«Солнечный город»

3

04.08.11

20.08.11

«Мир приключений»


Игровое общение и съемки фильма-портрета о вас. Создание своего мультипликационного фильма, живопись и скульптура.
Мы предлагаем детям погрузиться в атмосферу непрерывного творчества, позитивных мыслей и эмоций! Каждую смену ребят будут ожидать новые увлекательные тренинги и мастер-классы от настоящих профессионалов, разнообразие активной творческой и практической деятельности.

В результате реализации воспитательных и игровых программ, на основе игрового развлекательного подхода, путём путешествия в мир фантазии и сказок, для каждого ребёнка будет создана ситуация Успеха. Мы хотим научить детей быть счастливыми сегодня, здесь и сейчас!


Примеры филм-портрета на сайте - www.myspace.com/stars_academy

Места ограничены! Присылайте заявки - stars.academy@gmail.com

Дополнительная информация:

тел. (050) 452-06-68


Полная информация по ссылке
Учениці нашої школи побували в англійській школі для дівчаток, з 150-річною історією. Педагоги Abbots Bromley school відмітили гарне знання мови та відмінну поведінку наших дівчаток.

Кожного року учениці нашої школи приймають участь в туристичному зльоті та традиційно вже отримують грамоти та подяки за призові місця.

Адміністрація школи для дівчаток «ЛЕДІ»
Має задоволення запросити всіх бажаючих
на ВЕСНЯНИЙ ШКІЛЬНИЙ БАЛ,
який відбудеться 21 травня 2011 року о 16-00 годині
за адресою: м. Боярка, вул. Хрещатик, 103
в приміщенні НОК КВЛ ім.І.Богуна
за участю учениць школи, учнів школи «Кадетство», ліцеїстів-богунівців,
батьків, викладачів, офіцерів.

Смокінг

27 травня о 12 годині в школі «Леді» пройде свято останнього дзвоника.
Запрошуємо батьків та всіх бажаючих!
9 травня відбувся традиційний парад до свята Перемоги, в якому приймали участь учениці нашої школи.

ПОХОД 2011
Продолжительность: 8 дней (7 ночей).
Километраж: 65 километров (+/- 5 км).
Сложность: средняя, но перепады умеренные.
Симферополь - Перевальное - Красные пещеры - Долгоруковская яйла - Курган Славы - р. Бурульча - плато Орта Сырт - Суат - плато Караби - Метеостанция – б. ворота – м. Ворота - пер. Каллистон – Чегинитра- Ай-Алекси-водопад Джур-Джур - Новореченск.
Новости прошлых лет
Ліцензія Серія АА №779107 від 07.06.2006